مدیر تبلیغی موسسه شهیدین قم تشریح کرد؛
حجت الاسلام نصراللهی با اشاره به رویکردهای تبلیغی موسسه شهیدین در کشور، گفت: طرح تبلیغی اعتکاف در مساجد شهر کرمان از سوی موسسه شهیدین برای دومین بار اجرایی شد.
مسؤولان به جوانان انقلابی و با تجربه اعتماد کنند
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: اعتماد کردن به جوانان از سوی مسؤولان از مهم ترین نکته های بیانیه رهبری در گام دوم انقلاب است.
اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی است
معاون امور طلاب کرمان:
حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به این که اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در سال ۹۷ از سوی دولت فقط در حد شعار و گفت و گو بود.
دولت برای اجرا کردن گام دوم انقلاب عزم جدی داشته باشد
امام جمعه امین شهر:
حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اجرا کردن اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: دولت با اعتماد کردن به جوانان می تواند در اجرا کردن گام دوم انقلاب نقش بسزایی داشته باشد.
امام هادی از موضع قدرت با دشمنان مذاکره می‌کرد
امام جمعه شهداد:
حجت الاسلام الله وردی گفت: اقتدار در مقابل دشمن با برگزاری مناظرات و یاد دادن دین پیامبر به مردم از نمونه‌های بارز زندگی امام هادی (ع) است.
مهم‌ترین وظیفه مسؤولان، حل مشکلات مردم است
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام عرب پور گفت: مسؤولان برای خدمت گزاری به مردم هرچه در توان دارند انجام دهند، زیرا مهم‌ترین وظیفه مسؤولان در کشور حل مشکلات مردم است.
اخلاق و ارزش‌های انسانی در فضای مجازی لگدمال شده است
دادستان کل کشور در کرمان:
دادستان کل کشور با بیان اینکه دشمنان به دنبال دور کردن جوانان از اسلام طریق فضاهای مجازی هستند، گفت: اخلاق و ارزش‌های انسانی در فضای مجازی لگدمال شده است.
اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن کریم حوزه علمیه کرمان برگزار شد
با معرفی نقرات برتر؛
اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور طلاب کرمانی در حوزه علمیه ابراهیمیه کرمان با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
سراغ همه سوء استفاده‌ کنندگان از ارز دولتی خواهیم رفت
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: لیست تمام افرادی که ارز دولتی از بانک مرکزی گرفتند به دادسرای تهران دادم، این افراد مطمئن باشند به سراغشان خواهیم آمد.
آخرین اخبار
پربازدید