باید مقابل زیاده‌خواهانی که به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند، بایستیم
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
حجت الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه مردم در جامعه‌ اسلامی باید در صحنه حضور داشته باشند، گفت: باید مقابل زیاده‌خواهانی که به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند، بایستیم.
نماز جلوی فحشا در جامعه را می‌گیرد
مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
حجت الاسلام عارفی با اشاره به این که نماز جلوی فحشا در جامعه را می گیرد، گفت: نمازی می تواند جامعه را از فحشا دور کند که از روی معرفت و خشوع باشد.
عزت و آبرو با دروی از گناه بدست می‌آید
کارشناس مسائل دینی:
حجت الاسلام توکلی با اشاره به تاثیر تقوا در زندگی، گفت: زندگی با عزت با دوری از گناه صورت می گیرد و انسان ها اگر در دنیا آبرو می خواهند، با انجام تقوا از گناه دوری کنند.
زندگی غربی با فرهنگ قرآنی سازگاری ندارد
کارشناس مسائل دینی:
حجت الاسلام توکلی با اشاره به تاثیر فرهنگ قرآنی در زندگی، گفت: انسان‌ها زمانی می‌توانند زندگی قرآنی داشته باشند که به دستورات خداوند در قرآن عمل کنند.
ملت و مسؤولان با اتحاد دشمن را شکست خواهند داد
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی، گفت: ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای از اهداف آمریکا در منطقه است و ترامپ ترسوتر از این است که به ایران حمله کند.
غربزدگان کشوز بازنده هستند | اعتماد به دشمن کشور را تضعیف می کند
استاد درس خارج حوزه کرمان:
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به تفکر انقلابی در کشور، گفت: مسؤولانی که از کشور‌های غربی تقاضای کمک دارند و از آن‌ها می‌ترسند، بازنده واقعی هستند.
برنامه های مؤسسه تبلیغی شهیدین در ماه مبارک رمضان در شهر کرمان
حجت الاسلام آقازاده، گفت: اعزام ۱۲ نیرو به ده مدرسه و تبلیغ در پنج مسجد از مهم‌ترین برنامه های موسسه شهیدین جهت امر تبلیغ در شهر کرمان است.
عمل به دستورات خدا ضامن سعادتمندی انسان است
امام جمعه موقت کرمان:
حجت الاسلام شیخ بهایی در پایان با اشاره به این که خداوند دنیا را محل آزمایش بندگان قرار داده است، گفت: عمل به دستورات خدا مهم‌ترین وظیفه انسان‌ها در دنیا شمرده می‌شود.
دلداده بودن به غرب به روحیه انقلابی انسان ضربه می‌زند
امام جمعه رفسنجان:
حجت الاسلام رمضانی پور با اشاره به روحیه انقلابی در کشور، گفت: کشور نیاز به مجلس و دولت انقلابی دارد تا بتواند در مقابل هجمه های دشمنان واکنش نشان دهد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث