چهارمین همایش هیأت های فعال در عرصه اربعین پایان یافت
چهارمین همایش هیأت های فعال در عرصه اربعین و دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با سخنرانی آیت الله میرباقری به کار خود پایان داد.
اربعین جلوه روشن کرامت انسانی و الهی است + فیلم
آیت الله میرباقری:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان این که راهپیمایی اربعین مقدمه تمدن نوین اسلامی است، گفت: شما اوج کرامت انسانی و الهی را در این سفر مشاهده می‌ کنید.
خدمت رسانی فرهنگی و هنری سازمان سراج در 24 موکب اربعین
خراسانی زاده خبرداد؛
معاون سازمان فضای مجازی سراج از خدمت رسانی فرهنگی و هنری به زائران در مسیر پیاده روی اربعین از جمله اکران فیلم شهادت حضرت عباس(ع) در سالن های سه بعدی خبرداد.
پخش فیلم های ارسالی روایت گری مردم در اربعین از شبکه افق
غفاری خبر داد؛
مدیر شبکه افق با بیان این که هر موکب و هر کاروان می‌تواند رسانه اربعین باشد، از پخش فیلم های ارسالی روایت گری مردم در اربعین خبرداد.
اربعین نمایشگاه مهر ورزی، ایثار و فداکاری است
تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه:
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان اربعین را نمایشگاه مهر ورزی، ایثار و فداکاری است و بر لزوم ارتقای معنویت در این سفر با یاد امام زمان(عج) تأکید کرد.
طرح موکب سیار اربعین شیوه ای آسان و جذاب برای موکب داری
در نشست فعالان اربعین مطرح شد؛
حجت الاسلام مرادی در تبیین طرح موکب سیار گفت: این طرح به زائران کمک می‌کند که در عین بهره مندی از پیاده روی عظیم اربعین بتوانند در ثواب خدمت به زائران دیگر نیز شریک شوند.
فرهنگ اربعین را با دید بین المللی به جهان عرضه کنیم
سهیل اسعد:
مبلغ بین المللی اربعین را بهترین زمان برای مقابله با ظلم دانست و گفت: باید مردم در این حرکت میلیونی علاوه بر زیارت با شعار تظاهرات برای مبارزه با ظلم حرکت کنند.
آمادگی مسجد جمکران برای خدمت رسانی به ۳۰۰ هزار زائر غیرایرانی اربعین
دبیر ستاد اربعین بنیاد خاتم الانبیاء خبرداد؛
جهانشاهی با اشاره به خدمت رسانی به زائران اربعین در مرزهای ورودی و خروجی و همچنین مرکز ایران از آمادگی مسجد جمکران برای خدمت رسانی به 300 هزار زائر خبرداد.
خدمت به زائران حسینی در عراق افتخار و وظیفه ما است
رییس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق:
حجت الاسلام والمسلمین حسینی خدمت به زائران حسینی را افتخاری بزرگ عنوان و از لطف رهبر معظم انقلاب نسبت به موکب داران عراقی قدردانی کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین