تقابل با شرک و بت‌پرستی مواجهه مقتدرانه سلیمانی مومن است
حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم:
نماینده مجلس خبرگان رهبری مواجهه سلیمان نبی(ع) با ملکه صبا را نوعی ایستادگی توصیف کرد و گفت: این مواجهه درس ایستادگی قاطع سلیمانی در برابر شرک را به مؤمنان می آموزد.
پیام تبریک مدیر حوزه‌های علمیه خواهران به نماینده ولی فقیه در خوزستان
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز تبریک گفت.
روش ممانعت از بروز حسادت
پژوهشگر عرفان تبیین کرد؛
در نگاه ارباب سلوک و معرفت سخن بر این است که چگونه می‌توان حسادت را درمان کرد و یک بار سخن بر این است که باید چه کار کرد که دیگران به او حسادت نورزدند و اذیت نشوند.
رشد و تعالی، اصلی‌ترین دستاورد آزمایش‌های قرآنی
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه به بررسی فلسفه و واژه‌شناسی آزمایش‌های قرآنی پرداخت و گفت: آزمایش‌های الهی زمینه رشد و تعالی برای مؤمن است.
اعزام گروهی از مبلغان جامعه‌الزهرا به مناطق سیل زده استان لرستان
گروهی از مبلغان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ایام ماه مبارک رمضان به استان لرستان اعزام و در مدارس و حلقه‌های معرفتی به فعالیت مشغول شدند.
ارزش وصایای امیرمؤمنان از صدها اعلامیه حقوق بشر بالاتر است
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به این که اعلامیه حقوق بشر تنها دستاویزی برای تعرض به کشورهای مختلف شده است، گفت: ارزش وصایای امیرمؤمنان از صدها اعلامیه حقوق بشر بالاتر است.
تنظیم مقدرات در شب قدر به دست خود انسان است
حجت الاسلام والمسلمین آقانظری شاهرودی:
عضو جامعه مدرسین با بیان این که در لیالی قدر مقدرات انسان به امضای امام زمان(عج) می رسد، گفت: انسان می تواند از خدا بخواهد بهترین سرنوشت را برای او تا سال آینده رقم بزند.
حقیقت عبادت معرفت الله است
حجت‌الاسلام فلاحی:
سخنران حرم بانوی کریمه اهل‌بیت دعا را سلاح مؤمن توصیف کرد و گفت: حقیقت عبادت معرفت الله است که با دعا زمینه‌های آن فراهم می‌شود.
روز قدس فرصت نمایش ایمانی حمایت از مظلوم است
آیت‌الله سعیدی:
آیت الله سعیدی روز قدس را فرصت مناسبی برای یادآوری ظلم ظالمان و حمایت از مظلومان عالم دانست و گفت: در ایام ماه رمضان باید به سیل‌زدگان کشور نیز توجهی ویژه شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث