ارائه بسته ویژه آثار جشنواره عمار برای اکران در ماه رمضان
از سوی دبیرخانه جشنواره عمار صورت گرفت؛
همزمان با فرارسیدن ماه رمضان، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، مجموعه‌ای از آثار مناسب خود برای اکران در این ماه مبارک را ارائه کرد.
کودکی به دوره‌ای گفته می‌شود که هنوز کودکان در آن به رشد و تکامل اجتماعی و شخصیتی نرسیده‌اند و به شدت تحت تاثیر عوامل بیرونی خود قرار می‌گیرند. در این دوران هر آن چه که به کودکان آموزش داده شود در زندگی آنان تاثیر مستقیمی دارد؛ به همین دلیل آموزش در این دوران از اهمیت بالایی برخوردار است. آموزش به کودکان نه تنها باعث شده تا آن‌ها بتوانند به بهترین شکل ممکن از این دوران استفاده کنند؛ بلکه برای ورود به اجتماع نیر آماده شوند.
از قبله‌سازی کشور‌های توسعه‌یافته تا رشد اقتصادی خالی از اشتغال زایی
مشروح نشست "دستور کار 2030 برای توسعه پایدار"
دو اشکال عمده به این الگو و دستور کار وجود دارد، نخست قبله‌سازی کشورهای توسعه‌یافته و دوم القای برتری این کشورها بر دیگر جوامع جهان است.
گزارش| از موقعیت استراتژیک ایران تا افول آمریکا
در نشست علمی مطرح شد؛
موقعیت استراتژیک ایران، مهمترین مسأله‌ای است که برای آمریکا به عنوان یک قدرت بزرگ و همه ابرقدرت‌ها اعم از روسیه تزاری و شوروی، انگلستان، فرانسه و آلمان مطرح بوده است.
کرسی علمی
در قم؛
کرسی علمی ترویجی "رهبری کریمانه در مدیریت اسلامی" با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد.
گزارشی از نشست
سوارکردن تفکر الحادی بر علم و عمومی‌سازی آن باعث بسط و گسترش این تفکر الحادی در میان توده‌های مختلف خواهد شد.
گزارش | تبیین عناصر هویتی و گفتمانی سیاست خارجی ایران
مواجهه انقلاب اسلامی ایران و آمریکا؛
دولت آمریکا برای مهار ایران و به شکست کشاندن آرمان‌های انقلاب اسلامی، دارای هدف مشخصی با استراتژی ثابت اما تاکتیک‌های متغیر هستند.
میزان دستیابی به آرمان‌های ترسیم شده برای مراکز علمی کشور
عضو هیأت علمی دانشگاه قم تبیین کرد؛
محمدی نسب با اشاره به معیار‌های ارزیابی برای تشخیص میزان موفقیت عملکرد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور، به تبیین میزان دستیابی به آرمان‌های ترسیم شده در مراکز علمی پرداخت.
نشست علمی
در قم؛
نشست علمی "جریان شناسی الحاد مدرن" با حضور عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در قم برگزار شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین