نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی خنثی کننده اسلام هراسی در غرب بود
آیت الله رمضانی:
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) این مجمع را حلقه اتصال بین مرجعیت و پیروان اهل بیت(ع) در جهان دانست و گفت: نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی خنثی کننده اسلام هراسی در غرب بود.
آمریکا و عربستان با اتهام زنی به ایران در پی سرپوش گذاشتن بر شکست خود هستند
آیت الله نوری همدانی با اشاره به حمله یمن به آرامکو:
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به ضربه سخت مقاومت یمن به دشمنان گفت: آمریکا و عربستان با اتهام زنی به ایران و بازی های تبلیغاتی درپی سرپوش گذاشتن بر شکست خود هستند.
راهبرد دشمن فشار حداکثری برای قراردادن مردم در برابر نظام است
آیت الله حسینی بوشهری:
امام جمعه قم تصریح کرد: دشمننان می خواهند با فشار حداکثری، مردم را در برابر نظام اسلامی قرار دهد اما کور خوانده و مردم تا آخر در صحنه حضور خواهند داشت.
فریب شعارهای انتخاباتی را نخوریم | نیازمند دفاع مقدس در فرهنگ جامعه هستیم
آیت الله موحدی کرمانی:
امام جمعه موقت تهران با بیان این که نیازمند دفاع مقدس در عرصه فرهنگ جامعه هستیم، گفت: باید از فرهنگ دینی دفاع کرده و با ولنگاری ها و بی بندوباری ها مقابله کنیم.
برخی روحانی نماهای مدعی روشنفکری مأمور فساد در جامعه هستند
آیت الله صدیقی:
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر حرکت طلاب در مسیر درست طلبگی گفت: برخی روحانی نماهای مدعی روشنفکری مأمور فساد در جامعه هستند و در برابر احکام شرع ایستادگی می کنند.
توانمندسازی مددجویان در دستور کار کمیته امداد باشد | فقر را ریشه کن کنید
آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که نباید در جامعه اسلامی فقر وجود داشته باشد، گفتند: کمیته امداد باید برنامه ریشه کن کردن فقر را در دستور کار داشته باشد.
ملاک ارزش اخلاقی در اسلام کمال حقیقی و قرب الهی است
آیت الله مصباح یزدی:
رییس مؤسسه امام خمینی(ره) با اشاره به نظام اخلاقی اسلام گفت: ملاک ارزش اخلاقی در اسلام کمال حقیقی است که برای نفس پیدا می شود و مصداق این کمال قرب به خداوند است.
اشتراکات دینی، اجتماعی و سیاسی ایران و عراق در دنیا بی نظیر است
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار سفیر عراق در ایران:
حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی پیوند دو ملت و دو کشور ایران و عراق را ناگسستنی خواند و بر لزوم توسعه همکاری های در عرصه های مختلف تاکید کرد.
اربعین مظهر قدرت و اتحاد ایران و عراق است | تفرقه افکنی دشمن اثر ندارد
آیت الله نوری همدانی در دیدار سفیر عراق:
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان برای ایجاد تفرقه بین ایران و عراق تأکید کرد که دشمن هرگز نمی تواند برادری و اتحاد دو کشور را از بین ببرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین