مسؤولان موضوع حجاب را جدی بگیرند | دشمن اصل نظام را نشانه گرفته است
آیت الله مکارم شیرازی:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که مساله حجاب از یک موضوع صرفا مذهبی فراتر رفته است، گفت: دشمنان از این طریق نظام را نشانه گرفته اند.
اعتقاد به خداوند بدون حب امیرالمؤمنین حاصل نمی‌شود
آیت الله فاضل لنکرانی:
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه امیرمؤمنان(ع) سرمایه بشریت هستند، گفت: اعتقاد به خداوند بدون حب امیرالمؤمنین(ع) حاصل نمی‌شود.
آمریکا به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیست
آیت الله فقیهی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عهد شکنی را ویژگی مستکبران دانست و گفت: آمریکا هیچ عهد و پیمانی را نمی پذیرد و زیر توافقات خود می زند.
مؤمن رابطه ای با اعمال منافقانه ندارد | از سرگذشت پیشینیان عبرت بگیریم
آیت الله سبحانی:
حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه هیچ نقطه اشتراکی میان مؤمنان و منافقان وجود ندارد، گفت: مؤمن هیچگاه اعمالی که بوی نفاق دهد، مرتکب نمی شود.
نهج البلاغه در حوزه های علمیه درس رسمی شود
آیت الله مکارم در پیامی به همایش بزرگداشت چهاردهمین قرن شهادت مولا علی:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: بیایید دست به دست هم دهیم و نهج البلاغه را از مظلومیت در آوریم و نهضتی درباره آشنایی با نهج البلاغه در جامعه اسلامی به وجود آوریم.
آمریکا با ایران وارد جنگ  نمی شود|مسؤولان بر تحقق اقتصاد مقاومتی تمرکز کنند
آیت الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان گفت: آمریکا آمادگی بالای دفاعی ما را می شناسد و دست به حماقت جنگ با ایران نمی زند چراکه در صورت بروز جنگ، چه دردسری برایش در منطقه و جهان ایجاد میشود.
تیم اقتصادی دولت منسجم عمل کند| مسلمین تا نابودی صهیونیست ها از پای ننشینند
آیت الله سعیدی:
امام جمعه قم با تأکید بر این که تیم اقتصادی دولت باید منسجم عمل کند، گفت: ملت ایران باید ثابت کند که می توانن بدون اتکا به نفت اقتصاد پویا داشته باشد.
برخی به جای مقابله با هجمه فرهنگی دشمن برای نفوذ فرش قرمز پهن می کنند
آیت الله موحدی کرمانی:
امام جمعه موقت تهران بابیان اینکه عزم جدی در مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن ازسوی مسؤولان مشاهده نمی شود، گفت:گاهی در مقابل همجه های فرهنگی به جای جهاد، فرش قرمز پهن می شود.
روز قدس اعلام پایداری به پیمان اطاعت از خداوند و نصرت دین الهی است
آیت الله اراکی:
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی امیرمؤمنان(ع) را تجسم صبر و مقاومت دانست و گفت: جبهه مقاومت نماد عزت مسلمانان در برابر کافران است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث