مردم وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دادند؛ امروز نوبت عمل مسؤولان است
آیت الله سعیدی:
امام جمعه قم با اشاره به وفاداری مردم به انقلاب و رهبری، از مسؤولان خواست که به وعده های خود عمل کنند و اجازه ندهند که گرانی های کمر شکن مردم را در فشار قرار دهد.
اشرار و آشوبگران به اشد مجازات برسند | دولت وعده‌های خود را فراموش نکند
آیت الله خاتمی:
امام جمعه موقت تهران با آشوبگران باغی و محارب هستند و باید به اشد مجازات برسند، گفت: دولت مانع سرایت گرانی بنزین به سایر کالاها شود.
جهان از برکات حوزه قم بهره می برد | نظام و رهبری را تنها نخواهیم گذاشت
حجت الاسلام والمسلمین تقوی:
دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز باید اندیشه های امام و رهبری را نشر دهیم، گفت: به مبارزه با دشمنان ادامه می دهیم و نظام و رهبر معظم انقلاب را تنها نخواهیم گذاشت.
مردم حامی نظام و پیرو رهبری هستند | نمی توان به تبلیغ سنتی اکتفا کرد
حجت الاسلام والمسلمین واعظ موسوی:
رییس انجمن ارتباطات حوزه با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: فرمایشات حکیمانه رهبر انقلاب صف مردم و آشوبگران را جدا کرد و مردم نشان دادند که حامی نظام و پیروان رهبری هستند.
توطئه های دشمن علیه انقلاب راه به جایی نخواهد برد | مراقب تحرکات دشمن باشیم
آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمنان برای اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان براندازی را دنبال می کنند اما به نتیجه ای نخواهند رسید.
خواب پیروزی دشمنان بر ملت ایران هرگز تعبیر نخواهد شد
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر در گفت‌وگو با رسا:
استاد درس خارج حوزه علمیه قم ضمن تجلیل از حرکت های خودجوش مردمی برای مقابله با آشوب گران و منافقان تأکید کرد که خواب پیروزی دشمنان بر ملت ایران تعبیر ندارد.
ملت ایران اجازه موج سواری به اشرار نخواهد داد|دولت به مطالبات مردم توجه کند
آیت الله سعیدی:
تولیت آستان حضرت معصومه (س) ضمن تأکید بر توجه مدیران به مطالبات حقه مردم تأکید کرد که آمریکا و ایادی استکبار از مدت‌ها قبل برای فتنه ۹۸ برنامه ریزی کردند.
مسؤولان با تلاش برای رضایتمندی مردم بستر آشوب و اغتشاش را از بین ببرند
حجت الاسلام والمسلمین تلخابی در گفت وگو با رسا:
نماینده خبرگان کم کاری مسؤولان برای رضایتمندی مردم را خیانت دانست و گفت: وظیفه اصلی دولت و مسؤولان تلاش برای رضایتمندی بیشتر مردم است تا بستر آشوب از بین برود.
تحول در اصول به معنای کنار زدن بزرگان و آثار گذشتگان نیست
آیت الله سبحانی:
حضرت آیت الله سبحانی با بیان این که تحول در علوم به معنای کنار زدن آثار بزرگ گذشتگان نیست، گفت: تجدید نظر و تحول در علم اصول نیز باید به صورت تدریجی و محققانه انجام شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین