اجلاس ورشکسته‌ها در ورشو نمایش تحقیر آمریکا
گزارش خبری تحلیلی؛
اجلاس ورشو نه تنها هیچ‌یک از اهداف از پیش تعیین شده آن را محقق نکرد، بلکه در مواردی یک گام به عقب نیز برای آمریکا بود و موجب تحقیر این کشور شد.
دستان خالی ترامپ در ورشو
یادداشت؛
عدم استقبال دیگر بازیگران بین المللی از دعوت ضد ایرانی ترامپ، نشست ورشو را به صحنه شکست دوباره واشنگتن در تقابل با کشورمان تبدیل کرده است.
پیام به آشنایان
یادداشت؛
در بیانیه مهم رهبر انقلاب آمده است: «جمعیت جوان زیر 40 سال که بخش مهمی از آن نتیجه موج جمعیتی ایجاد شده در دهه 60 است، فرصت ارزشمندی برای کشور است».
جوانان، هسته مرکزی گام دوم انقلاب
سرمقاله؛
در طلیعه دهه پنجم انقلاب، چند سالی بیشتر تا آغاز قرن پانزدهم هجری شمسی باقی نمانده و انقلاب در دومین گام خود به مرحله «تمدن‌سازی» وارد خواهد شد.
مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز
یادداشت؛
به‌هم ریختگی جبهه دشمن و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
حکمرانی در قاب ۴۰ سالگی انقلاب
یادداشت؛
یکی از جنبه‌های مربوط به حکمرانیِ خوب، که طی ۴۰ سال گذشته نظام از آن ضربه خورده این است که مسؤولان نظام بر سر مفاهیم با یکدیگر اختلاف نظر دارند.
دستاورد‌های انقلاب از ابراهیم تا ادواردو
یادداشت؛
شهدا بزرگ‌ترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند که شرح حال هر کدام از این گل‌های باغ انقلاب، روح را مصفا و دل را معطر می‌کند.
مردمی که آقا هستند
سرمقاله؛
اینکه با شوق می‌گوییم چهل‌ساله شده‌ایم برای این است که چهل‌سال آقا بوده‌ایم وگرنه سال‌های نوکری در زمان طاغوت جز درد و رنج و تحقیر چیزی نداشت.
ورشو ورشکسته!
یادداشت؛
واکاوی واکنش‌ها به نشست ورشو نشان‌دهنده این است که کوچک‌ترین موفقیتی از این اجلاس انتظار نمی‌رود و تنها دستاوردش، گرفتن عکس‌های یادگاری خواهد بود.
آخرین اخبار
پربازدید