لیدری یک زن در اغتشاشات اخیر
«آشوبگران حرفه‌ای»؛ این شاید بهترین لفظی باشد که بخواهیم روی اغتشاشگران این چند روز اخیر در کشورمان بگذاریم؛ در این میان برخی زنان نقشی محوری در لیدری این آشوب‌ها برعهده دارند.
حالا نوبت انتقام ما رسیده
با وجود این همه سند غیر‌قابل انکار که به وضوح از مدیریت بیرونی آشوب‌های اخیر و نقش کشور‌های یادشده در این فتنه‌انگیزی حکایت می‌کند، آیا می‌توانیم از حق قانونی خود برای مقابله به مثل صرف‌نظر کنیم؟!
درس‌هایی از حوادث چند روز اخیر
حوادث چند روز گذشته نشان داد که هیچ نسبتی بین ملت ایران با آنچه در مورد مخالفت با مقوله تصمیم‌گیری دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین و اعمالی که ضد انقلاب و منافقین و سلطنت‌طلب‌ها و فرقه ضاله بهائیت صادر می‌شود وجود ندارد.
اراذل اجاره‌ای قرآن را هم به آتش کشیدند| آمریکا: کنار شما هستیم
علاوه بر اموال عمومی و خانه‌های مردم
در حالی‌که آشوبگران در کرمانشاه یکی از نیرو‌های انتظامی را و در ملارد یک نیروی بسیجی و یک کارمند شهرداری را به شهادت رساندند و در شهر‌های کازرون، شیراز و مصلای شهر قدس، قرآن‌ها را به آتش کشاندند و در برخی نقاط به مساجد و حوزه‌های علمیه حمله کردند، آمریکا و اروپا صریحاً و رسماً از اراذل اجاره‌ای خود حمایت کردند.
علی‌رغم افزایش قیمت بنزین کرایه تاکسی‌ها تغییر نمی‌کند
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: در پی سهمیه‌بندی بنزین هیچ یک از تاکسیرانان اجازه افزایش قیمت خودسرانه نرخ کرایه را ندارند.
گام چهارم کاهش تعهدات برجامی میلی‌متری یا بازدارنده؟!
فردا موعد چهارمین گام کاهش تعهدات هسته‌ای است، در حالی که سه گام پیشین اثر چندانی بر وضعیت میان ایران، غرب نگذاشته است.
سفیر روباه پیر با این همه دُم خروس چه می‌کند؟!
سفیر انگلیس در تهران می‌گوید: تاثیر تحریم‌های آمریکا را نمی‌توان برطرف کرد اما ایران در برجام بماند!
آخرین امید آمریکا در ایران و منطقه
راهبرد فشار حداکثری شکست خورده اما از میدان به در نشده است. آمریکا اکنون در اندیشه است تا هر چه زودتر نسخه جدیدی از این راهبرد را به اجرا بگذارد.
آتش زیر خاکستر
امروزه اکثر کشور‌های جهان درگیر مسائل ناشی از فساد اداری، اقتصادی و اخلاقی هستند،اما مسأله‌ای سبب شده تا این زخم چرکین در برخی از کشور‌ها سر باز کند؟
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین