توجه به توانایی‌های داخلی از مولفه‌های مهم رونق تولید است
امام جمعه موقت كاشان:
امام جمعه موقت كاشان گفت: توجه به توانايي هاي داخلي از مؤلفه هاي مهم رونق توليد است كه نيازمند توجه مردم به توليدات داخلي و پرهيز از خريد كالاهاي خارجي است.
اعزام ۶۰ روحانی مبلغ به مساجد برگزار کننده اعتکاف
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان خبر داد؛
رييس اداره تبليغات اسلامي كاشان گفت: از اعزام ۶۰ روحانی مبلغ به مساجد برگزار کننده اعتکاف خبر داد و گفت: مبلغان در مراسم اعتکاف فعالیت‌های فرهنگی را در دستور کار دارند.
بیانیه گام دوم همچون سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر زمین نماند
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس:
ساداتی نژاد یکی از ضعف‌های امروز جامعه را بر زمین ماندن فرمایشات امام جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد بیانیه گام دوم نیز مانند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر زمین نماند.
استقرار ۳ تیم مبلغ مسلط به زبان‌های خارجی در اماکن مذهبی کاشان
همزمان با تعطيلات نوروز امسال صورت گرفت؛
معاون تبلیغ مؤسسه العروه الوثقی از استقرار سه تیم مبلغ زبان دان بین الملل در اماکن مذهبی کاشان در فصل‌های پرگردشگری کاشان خبر داد.
گام دوم عمار می‌خواهد|استکبار، منافقین داخلی و بی عرضه ها درپی نابودی کشور
رییس قرارگاه عمار مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین طائب با تأکید بر اینکه در گام دوم باید انقلابی بود و این گام نیاز به مقاومت دارد، گفت: گام دوم انقلاب عمار می‌خواهد.
دومین نشست اندیشه ورزی در کاشان برگزار شد
با حضور طلاب، دانشجویان، اساتید و نمایندگان خبرگزاری ها؛
دومین نشست اندیشه ورزی با موضوع بیانیه رهبري و گام دوم انقلاب با حضور طلاب، دانشجویان، اساتید و فعالان فرهنگی و اجتماعی و نمايندگان خبرگزاري ها در كاشان برگزار شد.
بیانیه گام دوم انقلاب در متون درسی حوزه قرار داده شود
امام جمعه موقت کاشان:
امام جمعه موقت کاشان گفت: حوزه‌های علمیه بیانیه گام دوم انقلاب که نتیجه عزت و افتخار امام و رهبری برای ملت ایران است را در متون درسی حوزه قرار دهند.
متوسل شدن به مستکبران مصداق بت پرستی است
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: نمی‌توان ادعا کرد بت پرستی تنها برای دوران جاهلیت است، برای عصر حاضر نیز می‌تواند مصداق داشته باشد و به جای خدا به کدخدا متوسل شویم.
تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس علمیه کاشان آغاز شده است
مدیر حوزه علمیه کاشان:
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه کاشان از سوی اساتید شروع شده و در حوزه کاشان به صورت جدی دنبال می‌شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث