زندگی غربی مدلی پرآسیب است
حجت الاسلام تراشیون:
کارشناس مسائل تربیتی گفت: مدل زندگی غربی به معنای مدل پرآسیب است چرا که نگرش غرب و جهان مادی به خانواده یک نگرش لذت جویانه است.
مذاکره سبب زیاده خواهی دشمن می‌شود| پهپادهای یمن آمریکا را بی آبرو کرد
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه ناتوانی آمریکا و عربستان در مقابله با یمن سبب بی آبرویی آنها شده است، گفت: مذاکره باعث می‌شود دشمنان زیاده خواهی کنند.
مسؤولان کشور در معرض امتحان سختی قرار دارند
امام جمعه موقت کاشان:
حجت اسلام اسلامی تبار گفت: مسؤولان کشور امروز درمعرض امتحان سختی قرار دارند و برای اینکه از امتحان سربلند خارج شوند پشت سر رهبری حرکت کنند تا از این پیچ خطرناک عبور کنیم.
تفکر انحطاطی فمینیسم نهاد خانواده را تضعیف می‌کند
حجت الاسلام تراشیون:
کارشناس مسائل تربیتی گفت: تفکر انحطاطی فمینیسم نهاد خانواده را تضعیف تا نهاد‌های جایگزین را ایجاد کنند، درحالی است که هیچکس نمی‌تواند جایگاه مادر را درخانواده داشته باشد.
حضور بانوان در ورزشگاه دغدغه اصلی برخی مسؤولان شده است
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: امروز فوتبال به اندازه‌ای مهم‌تر از هر کار مهم دیگر در کشور شده است که عدم حضور بانوان در ورزشگاه تبدیل به دغدغه اصلی برخی مسؤولان شده است.
شهادت مقام رضایت است
حجت الاسلام صابری اراکی:
عضو جامعه مبلغان کشور گفت: شهدا با خدا معامله کردند و جان خود را در راه معامله با خدا دادند و شهادت مقام رضایت است و شهدا از جان خود گذشتند و در برابر خدا تسلیم شدند.
با واگذاری زمین‌ به نیازمندان بنیاد مستضعفان در مسیر اصلی خود قرار می گیرد
فتاح در جمع اصحاب رسانه:
رییس بنیاد مستضعفان از واگذاری ۱۱ هکتار زمین در اصفهان خبرداد و گفت: واگذاری زمین به افرادی که نیازمندند صورت می‌گیرد و اینگونه در مسیر اصلی بنیاد مستضعفان خواهیم بود.
ایستادگی در برابر دشمن ما را به اهل‌بیت نزدیک می‌کند
آیت الله طباطبایی نژاد:
نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان با اشاره به رونق ظلم‌ستیزی در جهان، گفت: ایستادگی در برابر دشمن و زیر بار ستم نرفتن ویژگی‌ای است که ما را به اهل‌بیت(ع) نزدیک می‌کند.
بنیاد مستضعفان در عرصه تولید یاری رسان کشور است
فتاح:
رییس بنیاد مستضعفان با اشاره به واگذاری ۵۰۰ فقره املاک بنیاد علوی در اصفهان، گفت: وظیفه بنیاد مستضعفان تنها املاک نیست و در بخش تولید هم یاری رسان است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین