بغض امام علی گناه نابخشودنی و حب ایشان سبب بخشش گناهان است
آیت الله ناصری:
استاد عرفان و اخلاق با اشاره به روایاتی پیرامون عظمت شخصیت امام علی(ع)، گفت: کسی که دوستدار امام علی باشد گناهانش فروخواهد ریخت و دشمنی با ایشان هرگز بخشیده نمی‌شود.
ضرورت ایجاد رشته مهدویت در حوزه | آمریکا و انگلیس سازندگان مدعیان دروغین
آیت الله طبسی مطرح کرد؛
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اینکه مدعیان دروغین توانسته‌اند افراد مذهبی را جذب کنند به دلیل ضعف در حوزه علمی و مباحث فکری پیرامون مهدویت است.
اجرای طرح ‹‹زندگی به رنگ خدا›› در مراکز فرهنگی کاشان
مسؤول گروه تبليغي موعود کاشان از اجراي طرح ‹‹زندگي به رنگ خدا›› در بيش از ۴۰ مرکز فرهنگي در سطح شهرستان کاشان خبر داد.
لازمه دعای شب قدر تفکر است
دبیر جامعه روحانیت کاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: در دعا‌های شب‌های قدر آموزه‌ها و مفاهیم اخلاقی و اعتقادی و عرفانی بلندی جاسازی شده است که انسان را به سمت زندگی سوق می‌دهد که رنگ و بوی خدا دارد.
تقویت مبانی دینی یکی از راه‌های مبارزه با فساد در جامعه است
حجت الاسلام خاتمی:
استاد حوزه علمیه با تأکید بر اجرای راهکار‌های تقویت دین در جامعه، گفت: تقویت مبانی دین یکی از راه‌های مبارزه با فساد در جامعه است.
مراتب یقین و راه رسیدن به حق الیقین
آیت الله ناصری تشریح کرد؛
استاد عرفان و اخلاق با بیان اینکه افضل الیقین مرتبه حق الیقین است، گفت: برای رسیدن به برترین مرتبه یقین باید توبه کرده و تصمیم بگیریم که در آینده نیز از گناهان دوری کنیم.
اعزام ۲ هزار زائر اولی از شهرستان کاشان به حرم رضوی
حجت الاسلام بصیرتی از اعزام حدود ۲ هزار و ۶۰ نفر زائر اولی از طریق دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان کاشان به مشهد مقدس خبر داد.
تقدير و سرنوشت انسان براساس صلاح و مصلحت خدا است
دبير جامعه روحانيت كاشان:
حجت الاسلام شاه فضل گفت: سختي ها، مشكلات، غمها، شادي ها، پستي ها و بلندي هاي زندگي و در يك كلام تقدير و سرنوشت انسان براساس صلاح و مصلحت خدا است.
قدر، شب اندازه گیری اعمال و خلوت با خدا است
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام باغستانی از شب قدر به عنوان اندازه گیری اعمال و خلوت با خدا نام برد و گفت: یک سال چشم انتظار شب قدر هستیم و حضور در مراسم احیا توفیق بزرگی است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث