شکوفایی فرهنگ شیعه با توجه عملی به سیره امام علی تحقق می‌یابد
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان گفت: امروز شکوفایی فرهنگ و گفتمان جهان شمول شیعه با به کاربری درس‌های سیره عملی و اخلاقی علی (ع) مقدور می‌شود.
شهدا عامل حفظ و پیشرفت انقلاب هستند
آیت‌الله حسینی همدانی:
امام جمعه کرج گفت: شهدا در حقیقت از شکل تجسم‌یافته دستورات و منویات اهل‌بیت علیهم‌السلام بهره بردند تا به درجه والای شهادت نائل آمدند.
برگزاری آیین معنوی اعتکاف در ۷۳ مسجد استان سمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان خبر داد؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری فریضه معنوی اعتکاف رجبیه امسال در ۷۳ مسجد شهری و روستایی هشت شهرستان این استان خبر داد.
مشکل اصلی اقتصاد وابسته بودن به دولت است
مشاور عالی فرمانده کل سپاه:
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه مشکل اصلی اقتصاد کشور دولتی بودن آن است، گفت: اقتصاد باید دست مردم و تولیدکنندگان باشد.
۱۴ میلیارد دلار برای واردات ۲۵ قلم کالای اساسی اختصاص یافت
جهانگیری در سمنان:
معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اختصاص ۱۴ میلیارد دلار برای واردات ۲۵ قلم کالای اساسی از سوی دولت گفت: مردم نگران کالاهای ضروری نباشند.
خودکفایی و خوداتکایی در صنایع دفاعی اتفاق افتاد‌
وزیر دفاع:
حاتمی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه خودکفایی و خوداتکایی گفت: در حوزه وزارت دفاع و صنایع دفاعی خودکفایی و خوداتکایی اتفاق افتاده است.
دستاورد‌های جدید هسته‌ای در سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد
صالحی:
صالحی گفت: دستاورد‌های جدیدی در سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید که تمام این دستاورد‌ها به همت محققان ایرانی در سازمان انرژی اتمی به نتیجه رسیده است.
بیانیه
حجت الاسلام فیاضی:
مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نقشه اصولی بیانیه گام دوم انقلاب برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی تدوین شده است.
تجملگرایی و اسراف به بهانه نوروز مردود است
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان عید نوروز را نوید بخش پاکی، نشاط و محبت و صله رحم دانست و گفت: تجمل گرایی و اسراف به بهانه نوروز مردود است.
آخرین اخبار
پربازدید