سرویس :
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۶۶۳۶۱۷
پ
گردان‌های «وعدالله»، مقاومت اسلامی در بحرین، شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌ای نظامی، از تشکیل گردان «شهدای قدس» خبر داد.
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، گردان‌های "وعدالله"، مقاومت اسلامی در بحرین، شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌ای نظامی، از تشکیل گردان "شهدای قدس" خبر داد و اعلام کرد که تأسیس آن با هدف مقاومت در برابر حضور رژیم صهیونیستی در بحرین است.

در این بیانیه آمده است: گردان‌های "وعدالله" به نام خود و به نام رزمندگان مقاومت اسلامی بحرین از گردان شهدای قدس ویژه مقاومت در برابر حضور صهیونیست‌ها در بحرین رونمایی می‌کند و باب پیوستن به گردان شهدای قدس را می‌گشاید. ما در گردان‌های وعدالله و بقیه گروه‌های مقاومت اسلامی بحرین و ملت ما، عاشق جنگ و مبارزه با دشمن صهیونیست و مقاومت در برابر سیاست‌های استکباری که به دنبال دیکته آن بر ملت و امت ما هستند، هستیم.

این بیانیه ضمن مخالفت با توافق سازش میان بحرین و رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: این توافق مغایر با اصول و ارزش‌های مردم بحرین است و ملت بحرین با هر نوع عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها و سازش با آن به شدت مخالف است.

گردان‌های "وعدالله" افزود: عادی‌سازی با دشمن صهیونیست باطل و در واقع در راستای تکمیل ریشه دوانیدن این غده سرطانی در کالبد امت اسلامی است. این ثمره تعفن‌بار سال‌ها خیانت رژیم‌های صهیونیست‌زده به اصول اعتقادی و اراده ملت‌های آزاده است. این سرآغازی برای حضور دیپلماسی و تعامل تجاری و تبادل فرهنگی و حضور امنیتی در کشوری است که پایگاه‌ها و مراکز نظامی بیگانه زیادی در آن وجود و از حاکمیت کشور چیزی نمانده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: آنچه میان رژیم‌های مزدور و وابسته به استکبار با دشمن صهیونیست می‌گذرد، از نظر عقلی و شرعی و مردمی مردود است. تلاش مزدور آمریکایی‌ها بر باد خواهد رفت و راه به جایی نخواهد برد و رویاهایش سرابی بیش نیست که تشنگان آن‌را آب می‌پندارند و طعم تبعات اقدامش را به زودی خواهد چشید.

گردان‌های "وعدالله" اعلام کردند: ملت بحرین نقش برجسته‌ای در مقاومت علیه عادی سازی ایفا خواهند کرد و دشمن صهیونیست در سرزمین پاک بحرین نمی‌تواند وجود نحس خود را تثبیت کند./د102/ف
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین