۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
کد خبر: ۶۸۰۴۱۱
پ
رمان جاده بهشت جدیدترین اثر مجید پورولی کلشتری در انتشارات کتاب جمکران به چاپ رسید.

به گزارش سرویس کتاب و نشر خبرگزاری رسا، مجید پور ولی نویسنده توانمندی است که همواره داستان ها و رمان هایش با مفاهیم و معارف دینی گره خورده است. او که پیش از این کتاب موفق و پرفروش «کتاب مخفی» را از انتشارات کتاب جمکران روانه بازار کرده است، این‌بار در همکاری جدید با اکتاب جمکران و در رمان جدیدش به سراغ مدعیان دروغین در عصر حاضر می رود.

«جاده بهشت» آخرین اثر پور ولی، روایتگر زوجی است که مشکلی بزرگ، گریبانگیر زندگیشان شده و آنها برای حل مشکلشان به دنبال هر مستمسکی می گردند؛ حتی توسل به مدعی دروغین!

جاده بهشت از ابتدا با حادثه و کشش داستانی، مخاطب را همراه میکند. همسری که باردار است اما هیچ نشانه ای از بارداری در او دیده نمی شود.و رویای نجات از رودخانه ای بزرگ، که یک یک قایق های نجات در آن، سنگ کف رودخانه می شوند!

خواننده در «جاده بهشت» همقدم با  شخصیت هایی می شود که طی سفری پر فراز و نشیب از گزند عرفان های کاذب و مدعیان دروغین به سلامت عبور کرده و با  شناخت درست ا دین و معنویت و به سمت قایق نجات حقیقی رهسپار می شوند.

برشی از کتاب:

 من روی یک بلندی که نمی دانستم کجاست ایستاده بودم و داشتم جهان را تماشا می کردم. تمام کوچه ها و خیابان ها و شهرها پر از آب شد. از طرف آسمان هم باران تندی مثل سيل داشت می بارید. تمام مردم دنیا وحشت کرده بودند. نمی دانستند چه کنند و کجا بروند. از هر طرف کسی مردم را صدا می زد و می گفت: "دنبال من بیایید تا نجات پیدا کنید. یکی دیگر می گفت: "راه نجات من هستم." شخص دیگری فریاد می زد: "بیایید زیر پرچم من تا غرق نشوید." مردم دنیا هم پراکنده شده بودند و هرکس رفته بود زیر یک پرچم. صاحب پرچم، مردمی را که به او پناه برده بودند سوار یک قایق میکرد و آنها را از یک رودخانه بزرگ می گذراند تا نجاتشان دهد! وقتی تمام پرچم ها و قایق ها به وسط رودخانه رسید، آب رودخانه تبدیل به سنگ شد. قایق ها تبدیل به سنگ شدند. پرچمدارها و مدعیان نجات هم سنگ شدند. مردم دنیا فهمیدند به آدم و پرچم اشتباهی اعتماد کرده اند؛ اما دیگر دیر شده بود. تمام آدم ها تبدیل به سنگ شدند. تصورش را بکن! یک رودخانه سنگی با قایق ها و پرچم ها و آدم های سنگی!»

جاده بهشت به قلم مجید پور ولی کلشتری و در انتشارات کتاب جمکران، در 184 صفحه و با قیمت 34 هزار تومان منتشر شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین