دبیرخانه دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه‌های چهارگانه فراخوان داد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: مذاکرات دیروز به اقتصاد کشور آسیب وارد کرد و مذاکرات فردا امنیت را خدشه دار می کند این در حالی است که آسیب به امنیت بر خلاف اقتصاد جبران پذیر نیست.
حسنعلی ذکریایی،کار نخست وزیر هند در نقض خودمختاری کشمیر را عمل به فرهنگ صهیونیستی نامید و بهترین راه برای جلوگیری از جنگ در این منطقه را مراجعه به آرای عمومی دانست.
دلخوش به جمع‌های جبری
پس از مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ و اجرای برجام هر روز شاهد افزایش نرخ تورم در کشورمان بودیم. از سویی آمریکا از برجام خارج شده و تحریم‌ها بر ایران را افزایش داد.
دانشنامه اخلاق کاربردی برای نخستین بار در پنج جلد به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) چاپ شد.
آیا به یانکی‌ها می‌توان اعتماد کرد؟
یادداشت؛
در تاریخ معاصر ایران، هیچ دولتی به‌اندازه آمریکا با مردم ایران دورو و فریب‌کار نبوده است و بیش از سایر قدرت‌ها به مردم کشورمان خیانت کرده است.
مردم به چه کسانی رأی می‌دهند؟
یک استاد دانشگاه با اشاره به مکانیزم‌های رأی دادن مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم به کسانی رأی می‌دهند که پاسخ آن‌ها را برای حل مسائل‌شان، واقع بینانه می‌دانند.
بهترین مدرسه خصوصی دنیا
به بهانه بیست‌و‌نهمین سالگرد بازگشت آزادگان به کشور با قهرمان‌های ماجرای ۲۳ آزاده نوجوان جنگ تحمیلی گفتگو کردیم.
امام هادی(ع) فقه شیعه را تثبیت کرد
علیرضا حسینی گفت:زیارت جامعه کبیره تعریف امامت است.اگر کسی بخواهد معرفی حقیقی ائمه را از لحاظ علمی،اعتقادی و علم کلام را به دست بیاورد جامعه کبیره را باید خوب مطالعه کند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین