کشور نیازمند امکانات هنری است
رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی:
مومنی شریف گفت: ایران از نظر ظرفیت‌های انسانی و داشتن هنرمندان بزرگ، وضعیت مطلوبی دارد اما از نظر امکانات موردنیاز به‌منظور تولید هنر با کمبود مواجه است.
اقامه نماز ظهر عاشورا در بیرجند به امامت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
نماز ظهر عاشورا در محل میدان قتلگاه بیرجند به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند اقامه می‌شود.
آزادی به معنای بی بندوباری نیست
نماینده مجلس:
حجت الاسلام عبادی گفت: آزادی برای انبیای الهی است نه غربی‌ها و در انقلاب اسلامی نیز شهید مدرس‌ها آزاد هستند نه رضاخان‌ها.
خراسان جنوبی در تاسوعای حسینی غرق در عزا و ماتم شد
جای جای خراسان جنوبی همزمان با تاسوعای حسینی غرق در عزا و ماتم شد و عاشقان و شیفتگان اهل بیت(ع) بر مظلومیت سید و سالار شهیدان و یاران ایشان به سوگ نشستند.
بازدید نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از نقطه صفر مرزی
حجت الاسلام والمسلمین عبادی از پاسگاه‌های مرزی سربیشه بازدید کرده و از آمادگی‌های فرزندان ملت ایران در صیانت از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی ابراز خرسندی کرد.
دشمنان از مجاهدین فی سبیل الله می ترسند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان ۷۰ سال خونخواری می‌کنند و انسان‌های بی گناه را می‌کشند، اما از مجاهدین فی سبیل الله می‌ترسند.
برگزاری عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در ۵۲ بقعه متبرکه خراسان جنوبی
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان جنوبی خبر داد؛
حجت الاسلام مختاری گفت: مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی و شام غریبان امام حسین (ع) در ۵۲ بقعه متبرکه خراسان جنوبی با حضور هیأت‌های عزاداری برگزار می شود.
نمایش تعزیه اباعبدالله الحسین در بیرجند اجرا می‌شود
از ۶ تا ۱۰ ماه محرم؛
رییس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: نمایش تعزیه اباعبدالله الحسین(ع) از ششم ماه محرم در حسینیه امام رضا(ع) بیرجند آغاز شده و تا روز عاشورای حسینی ادامه دارد.
سوگواره «احلی من العسل» در خراسان جنوبی برگزار شد
با حضور بیش از ۷ هزار دانش‌آموز؛
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفتمین روز از ماه محرم و همزمان در سراسر کشور سوگواره «احلی من العسل» در خراسان جنوبی برگزار شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین