گلایه کارگران از حقوق‌های عقب مانده| سوءمدیریت‌ها سبب افزایش مشکلات شده است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: متاسفانه بسیاری از کارگران با مراجعه به ما از حقوق نگرفتن گلایه دارند و می‌گویند بیش از 10 ماه است حقوقی نگرفته‌اند.
اختلاس‌گران مایه ننگ جامعه اسلامی هستند
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سیستم لیبرالی به دنبال برده‌داری است و تفکر لیبرالی نیز یک تفکر مادی و پولی است که در این تفکر لیبرالی حق و ناحق مشخص نیست.
لبیک طلاب و روحانیان خراسان جنوبی به بیانیه گام دوم انقلاب
طلاب و روحانیان خراسان جنوبی در اجتماع خود مبنی بر حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب با صدور بیانیه پایانی از این پیام رهبر معظم انقلاب حمایت کردند.
تهیه اطلس تبلیغی و سامانه مبلغین در خراسان جنوبی
حجت الاسلام مشرفی مطرح کرد؛
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: تهیه اطلس تبلیغی و سامانه مُبلغین با اولویت‌بندی نیازهای مُبلغان در خراسان جنوبی در دست اقدام است.
بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه نظام اسلامی است
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز:
حجت الاسلام پورمحمدی گفت: رهبر معظم انقلاب در آستانه عبور از چهل سالگی انقلاب منشور و بیانیه حرکت در گام دوم انقلاب را به عنوان نقشه راه بیان کردند.
اجتماع طلاب و روحانیون لبیک به ولی فقیه است
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اجتماع طلاب و روحانیون لبیک به ولی فقیه و گام دوم انقلاب است.
دشمنان بدانند انقلاب اسلامی به پایان نمی‌رسد| مردم در انتخابات هوشیار باشند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان بدانند انقلاب به پایان نمی‌رسد چرا که این انقلاب بر اساس عقل، فطرت و علم است و هرگز کهنه نمی‌شود.
اجتماع بزرگ طلاب و روحانیان خراسان جنوبی برگزار می شود
در راستای تبیین گام دوم انقلاب؛
حجت الاسلام نوری گفت: اجتماع باشکوه طلاب و روحانیان شهرستان‌های بیرجند، خوسف، درمیان، نهبندان و سربیشه در مصلی بزرگ المهدی(عج) بیرجند برگزار می‎شود.
مدیران پاسخگوی مردم باشند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسؤولان باید پاسخگوی مردم باشند که در دوران مسؤولیت خود چه اقدامی انجام دادند و کسانی که مدیریت بد داشتند سبب انحطاط جامعه می‌شوند.
آخرین اخبار
پربازدید