ایمان و استقامت در راه هدف لازمه حرکت در مسیر انقلاب است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هدف شناسی، ایمان به هدف و استقامت در راه هدف از ملزومات اصلی ایستادگی و تداوم حرکت در مسیر انقلاب است.
خوف و رجای الهی دو بال پرواز تربیتی طلاب است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد با تأکید بر اینکه در مسیر طلبگی تنها باید به خدا چشم امید داشته باشیم و از هیچ کس جز او نترسیم، گفت: خوف از گناه و امید به خداوند دو بال پرواز هستند.
ابلاغ دستاوردهای عظیم عاشورا از مهم‌ترین رسالت‌های روحانیت است
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ابلاغ دستاوردهای مهم قیام عاشورا وظیفه و رسالتی بس عظیم محسوب می‌شود که امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) در این بخش حماسه‌سازی کردند.
اتحاد نیروهای مسلح و جامعه سبب خشم دشمنان نظام می‌شود
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله:
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: وجود اتحاد، یکپارچگی و دوستی میان نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار این نظام، دشمنان را دچار یاس و خشم می‌کند.
فعالیت‌های اجتماعی و جهادی طلاب تقویت شود
مدیر مدرسه علمیه محمودیه فاروج:
مدیر مدرسه علمیه محمودیه فاروج گفت: باید طلاب با حضور پررنگ‌تر در عرصه خدمات اجتماعی و فعالیت‌های جهادی بیش از پیش نقش مردم‌داری خود را ایفا کنند.
تحصیل عمیق و تهذیب مداوم رویکرد طلاب جدیدالورود باشد
امام جمعه موقت بجنورد:
امام جمعه موقت بجنورد گفت: طلاب جدیدالورود حوزه علمیه تلاش کنند از همین ابتدا تحصیل عمیق و تهذیب و تزکیه مداوم را جزء سبک زندگی خود قرار دهند.
تفقه در دین و انذار قوم دو رسالت اصلی حوزه‌های علمیه است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد گفت: باید بکوشیم قدم‌های عینی‌تری برای عمق‌بخشی به اندیشه دینی و فقاهت برداریم؛ زیرا تفقه در دین و بعد از آن انذار مردم هدف نهایی حوزه است.
۶۱ وقف جدید در خراسان شمالی ثبت شد
از ابتدای سال جاری تاکنون؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۱ وقف جدید با نیات مختلف ازجمله امور مربوط به حوزه علمیه در استان به ثبت رسیده است.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
اجرای ٨٧ مجلس تعزیه محرم در خراسان شمالی و اعزام ۴۰ مددجوی کمیته امداد استان به سفر کربلا عناوین برخی از اخبار کوتاه فرهنگی خراسان شمالی است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین