امام جمعه جدید رازوجرگلان منصوب شد
با حکم رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور؛
مسؤول شورای ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی‌اکبری، حجت‌الاسلام نادعلی زاده به‌عنوان امام جمعه جدید شهر راز منصوب شد.‌
بیانیه گام دوم انقلاب باید «مفاتیح التمدن» ما باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنیم که بیانیه گام دوم انقلاب مفاتیح التمدن و سعادت ما در بخش‌های مختلف باشد.
اردوهای جهادی از مصادیق اهتمام نسبت به امور مسلمانان است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد اردوهای جهادی را از مصادیق اهتمام نسبت به امور مسلمانان دانست و گفت: باید اردوهای جهادی طلاب و روحانیان با جدیت و قدرت بیشتری برگزار شود.
مدیران و اساتید مدارس علمیه اهتمام بیشتری به اردوهای جهادی داشته باشند
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر همراهی مدیران و اساتید مدارس علمیه با طلاب در اردوهای جهادی، این همراهی را عامل انگیزه و نشاط بیشتر طلاب دانست.
لبیک طلاب و جوانان خراسان شمالی به بیانیه گام دوم انقلاب
مسؤول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی مطرح کرد؛
مسؤول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: همایش «گام دوم در عصر جدید» با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و لبیک‌گویی به این بیانیه در بجنورد برگزار شد.
مدیریت جوانانه و جهادی باید در سراسر کشور اجرایی شود
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی:
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی گفت: با توجه به خطاب و رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب، در دهه پنجم عمر نظام اسلامی باید کشور با مدیریت جوانانه و جهادی به‌پیش رود.
روحانیت رسالت سنگینی در تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب دارد
نماینده طلاب و حوزویان خراسان شمالی:
نماینده طلاب و حوزویان خراسان شمالی گفت: حوزه علمیه و روحانیت به نسبت سایر نهادها مسؤولیت سنگین‌تری در تحقق تمام و کمال بندهای بیانیه مهم گام دوم انقلاب دارد.
روح بیانیه گام دوم انقلاب امید به جوانان است
امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد گفت: روح بیانیه گام دوم انقلاب امید به جوانان است؛ زیرا قشر جوان می‌تواند با روحیه انقلابی و جهادی مشکلات موجود در کشور را مرتفع کند.
حوزویان امید به آینده نظام اسلامی را در دل جوانان تقویت کنند
امام جمعه موقت بجنورد:
امام جمعه موقت بجنورد گفت: باید روحانیان و حوزویان افتخارات چهل‌ساله گذشته انقلاب و نظام اسلامی را برجسته کرده و امید به آینده را در دل جوانان تقویت کنند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث