برخورد با مدیران سهل‌انگار در اجرای مصوبات شورای پیشگیری جرم خراسان شمالی
رییس کل دادگستری خراسان شمالی خبر داد؛
رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: با مدیران سهل‌انگار در اجرای مصوبات شورای پیشگیری از جرم در این استان برخورد اداری و قانونی می‌شود.
بلااستفاده ماندن موقوفات حوزوی سبب بدبین شدن مردم می شود
مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم شیروان:
مدیر مدرسه علمیه آیت الله حکیم(ره) شیروان گفت: معطل ماندن موقوفات حوزوی در جامعه بازتاب نامناسبی به همراه داشته و سبب بدبین شدن مردم نسبت به وقف می شود.
رییس جمهور در مسائل بین المللی با اقتدار ایستادگی کند | ضرورت کنترل قیمت ها
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تأکید کرد؛
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: از رییس جمهور انتظار می رود در مسائل بین المللی و در تقابل با جبهه استکبار با اقتدار ایستادگی کند.
توحید بدون ولایت راهگشای انسان نیست
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هر کسی در داخل محوطه توحیدی قرار بگیرد هیچ آسیبی به او نمی‌رسد؛ اما باید در نظر داشت که توحید بی ولایت فایده‌ای ندارد.
تضعیف حجاب و عفاف گزینه نخست سلب قدرت دینی جامعه ایران است
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: از نگاه دشمنان تضعیف حجاب و عفاف گزینه اول برای سلب قدرت دینی جامعه اسلامی ایران است؛ زیرا حجاب بعد اجتماعی دارد.
۱۵۸ کانون تخصصی و خادمیاری رضوی در خراسان شمالی راه‌اندازی شد
مسؤول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی:
مسؤول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی گفت: در سه سال فعالیت این نمایندگی در استان تاکنون ۱۵۸ کانون تخصصی و خادمیاری رضوی در این استان دایر شده است.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
کاروان خدام رضوی در گرمه و تحصیل بیش از ۴۵۰ دانش‌آموز در مدارس صدرای خراسان شمالی عناوین برخی از اخبار فرهنگی این استان است.
لزوم اتحاد در انتخابات پیش رو دوچندان است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: با توجه به افزایش توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌های دشمنان، ضرورت شور و نشاط و اتحاد در انتخابات پیش رو دوچندان است.
مراسم دهه کرامت سبب افزایش بصیرت رضوی در جامعه می‌شود
مسؤول سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:
مسؤول سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: برگزاری شایسته مراسم دهه کرامت، زمینه‌های معرفت افزایی و افزایش بصیرت رضوی در جامعه را مهیا می‌کند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین