بیانیه گام دوم انقلاب تفسیر «لا اله الا الله» است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام جمعه بجنورد گفت: بیانیه گام دوم انقلاب تفسیر «لا اله الا الله» است؛ زیرا در بیانیه گام دوم انقلاب به جمهوری اسلامی آری و به حکومت خودکامان نه می‌گوییم.
برگزاری ۲۴ محفل انس با قرآن ویژه رمضان ۱۴۴۰ در خراسان شمالی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خبر داد؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ۲۴ محفل انس با قرآن کریم تحت عنوان «کاروان قرآنی عملیات رمضان ۱۴۴۰» در استان در حال برگزاری است.
رجزخوانی ترامپ در تریبون‌های بین‌المللی اشتباه محاسباتی است
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: رجز خواندن توخالی سران استکبار در تریبون‌های بین‌المللی علیه ایران اسلامی یک حرکت خفت‌آمیز برای دشمن و اشتباه محاسباتی است.
چند خبر کوتاه از خراسان شمالی
امامزادگان شاخص خراسان شمالی، میزبان برنامه های شب های قدر و کمک ۱۴۵ میلیون تومانی خیران اسفراینی عناوین برخی از اخبار خراسان شمالی است.
حرمت‌شکنی علنی ماه رمضان زیبنده جامعه اسلامی نیست
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: این میزان بی‌حالی و بی‌غیرتی نسبت به حرمت‌شکنی علنی ماه رمضان پذیرفتنی نیست و نهادهای مسؤول باید با این موارد مقابله جدی کنند.
احیای کارکردهای چندگانه مساجد نیازمند حرکت جهادی و انقلابی است
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان:
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان با تأکید بر همراهی و همگامی ارکان فعال در مساجد، گفت: احیای کارکردهای چندگانه مساجد نیازمند حرکت جهادی و انقلابی است.
پویایی مساجد سبب پیشگیری از فساد در جامعه می‌شود
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اگر مساجد ما فعال و پویا باشند و با مردم ارتباط برقرار کنند خود این موضوع از فساد جامعه پیشگیری می‌کند.
ارزش مادری در زمره بالاترین و والاترین ارزش‌های اسلامی است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به طلاب خواهر گفت: اگر هزاران بار درجه اجتهاد پیدا کنید اما باز هم این میزان علم و اجتهاد ارزش مادر خوب بودن را ندارد.
سیل حضور مردم در امدادرسانی به سیل‌زدگان باشکوه بود
امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد گفت: سیل حضور مردم در امدادرسانی به سیل‌زدگان با شکوه بود و این سیل همدلی و همراهی سیل طبیعی را شرمنده کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث