لزوم استفاده از تجارب 40 ساله برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی
مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی تاکید کرد؛
حجت الاسلام نجفقلی‌زاده سرایی گفت: تجارب و دستاوردهای 40 ساله برای تحقق هر چه بیشتر آرمان‌های انقلاب اسلامی باید مورد استفاده قرار گیرد.
قوای سه‌گانه براساس بیانیه گام دوم انقلاب، طرح و لایحه بنویسند
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مجلس خبرگان گفت: قوای سه‌گانه باید براساس بیانیه گام دوم انقلاب طرح و لایحه نوشته و به مجلس شورای اسلامی برای تکمیل برخی قوانین پیشنهاد کنند.
مسؤولان تلاش خود را برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم بیشتر کنند
امام جمعه ارومیه:
امام جمعه ارومیه گفت: مردم ایران فشار اقتصادی را تا حدی تحمل کرده‌اند اما در این شرایط مسؤولیت مسؤولان در این خصوص بیشتر شده و باید مدیریت جدی داشته باشند.
اسلام شأن و جایگاه حقیقی بانوان را بیان کرده است
امام جمعه ارومیه:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این‌که اسلام جایگاه حقیقی بانوان را بیان کرده است، گفت: دین مبین اسلام ارزش و مقام والایی به بانوان عطا کرده است.
وحدت رویه در هزینه‌ کردهای فرهنگی ضرورت دارد
امام جمعه ارومیه:
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین قریشی با تأکید بر توقف موازی کاری در نهادهای فرهنگی، گفت: وحدت رویه در هزینه‌کردهای فرهنگی ضرورت دارد.
رسالت روحانیت ارتقای وحدت در جامعه است
امام جمعه تبریز:
امام جمعه تبریز گفت: مشروعیت و تداوم حیات نظام در حاکمیت ارزش های اسلامی است و رسالت روحانیت در عرصه مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان بسیار بزرگ است.
جشنواره ملی آیات و رسانه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
دومین جشنواره ملی آیات، مطبوعات و رسانه با معرفی برگزیدگان در بخش های سرمقاله، عکس خبری، مصاحبه، گزارش، تیتر، خبر، مقاله و ستون اختصاصی پایان یافت.
راهپیمایی 22 بهمن صحنه ولایتمداری ملت ایران است
امام جمعه ارومیه:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن به معنای همان تبعیت از ولایت و حمایت از مظلومان جهان است.
ملت ایران از اصول انقلابی خود عقب نشینی نمی کند
نماینده خبرگان رهبری:
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز گفت: آمریکا و ایادی‌اش فردا پس از راهپیمایی 22 بهمن خواهند فهمید که ملت ایران از اصول انقلابی خود عقب نشینی نمی کند.
آخرین اخبار
پربازدید