سیستم غلط بانکی عامل برخی از مشکلات اقتصادی کشور است
امام جمعه ارومیه:
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مشکلات بانکی در سطوح بالایی دامن گیر اقتصاد کشور شده که بارها مورد تذکر رهبری نیز قرار گرفته است‌.
هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور تبلیغ و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور تبلیغ و ترویج فرهنگ و ارزش‌های ۸ سال دفاع مقدس و تبیین ابعاد آن است.
قوای سه‌گانه براساس بیانیه گام دوم انقلاب، طرح و لایحه بنویسند
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مجلس خبرگان گفت: قوای سه‌گانه باید براساس بیانیه گام دوم انقلاب طرح و لایحه نوشته و به مجلس شورای اسلامی برای تکمیل برخی قوانین پیشنهاد کنند.
مسؤولان تلاش خود را برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم بیشتر کنند
امام جمعه ارومیه:
امام جمعه ارومیه گفت: مردم ایران فشار اقتصادی را تا حدی تحمل کرده‌اند اما در این شرایط مسؤولیت مسؤولان در این خصوص بیشتر شده و باید مدیریت جدی داشته باشند.
اسلام شأن و جایگاه حقیقی بانوان را بیان کرده است
امام جمعه ارومیه:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این‌که اسلام جایگاه حقیقی بانوان را بیان کرده است، گفت: دین مبین اسلام ارزش و مقام والایی به بانوان عطا کرده است.
وحدت رویه در هزینه‌ کردهای فرهنگی ضرورت دارد
امام جمعه ارومیه:
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین قریشی با تأکید بر توقف موازی کاری در نهادهای فرهنگی، گفت: وحدت رویه در هزینه‌کردهای فرهنگی ضرورت دارد.
رسالت روحانیت ارتقای وحدت در جامعه است
امام جمعه تبریز:
امام جمعه تبریز گفت: مشروعیت و تداوم حیات نظام در حاکمیت ارزش های اسلامی است و رسالت روحانیت در عرصه مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان بسیار بزرگ است.
جشنواره ملی آیات و رسانه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
دومین جشنواره ملی آیات، مطبوعات و رسانه با معرفی برگزیدگان در بخش های سرمقاله، عکس خبری، مصاحبه، گزارش، تیتر، خبر، مقاله و ستون اختصاصی پایان یافت.
راهپیمایی 22 بهمن صحنه ولایتمداری ملت ایران است
امام جمعه ارومیه:
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن به معنای همان تبعیت از ولایت و حمایت از مظلومان جهان است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین