نشست تخصصی ظرفیت‌های پژوهشی در آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مشهد:
دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه العالی) در مشهد با همکاری پژوهش مدرسه علمیه سلیمانیه نشست تخصصی مبنا با موضوع ظرفیت‌های پژوهشی در آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه العالی) برگزار می‌کند.
حمایت همه جانبه رهبر معظم انقلاب از فناوری هسته‌ای
رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست تخصصی مبنا عنوان کرد؛
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: با ژرفنگری و حمایت‌های همه‌جانبه رهبر انقلاب از فناوری هسته‌ای، سبب شد تا ما با یک نگاه خودباورانه به علوم پیشرفته ورود پیدا کنیم.
بررسی تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیشرفته فناوری هسته‌ای
با حضور ریاست سازمان انرژی اتمی انجام می شود؛
نشست تخصصی مبنا با موضوع تأثیر تدابیر و سیاست‌های راهبردی رهبر معظم انقلاب در پیشرفت فناوری هسته‌ای توسط نمایندگی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی امام خامنه‌ای در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
با بصیرت و عزم راسخ، تشکیل تمدن نوین اسلامی قطعی است
بازخوانی بیانات رهبر انقلاب در مورد حضرت حمزه علیه‌ السلام
رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت حمزه علیه السلام را نمونه بارز یک مسلمان مبارز، بصیر و مجاهد می‌دانند و با اشاره به دو ویژگی عزم راسخ و قدرت شناخت، آن‌ها را دلیل عظمت و بزرگی حضرت حمزه علیه‌السلام می‌دانند. دو ویژگی مهمی که باید برای همه الگو باشد.
فیلم| قرائت خطبه عقد توسط رهبر انقلاب برای فرزندان شهداء با حضور سردار سلیمانی
به مناسبت ایام سالگرد سفر استانی رهبر معظم انقلاب به استان کرمان در سال ۱۳۸۴، فیلمی از قرائت خطبه عقد توسط حضرت آیت الله امام خامنه‌ای برای فرزندان دو شهید از کرمان با حضور حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.
ماهیت و جایگاه تمدن اسلامی از منظر رهبر معظم انقلاب
تمدن نوین اسلامی بیانگر همه جنبه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جامعه است که ابعاد وجودی فرد و جامعه را پوشش می‌دهد و مؤلفه‌های آن حول محور اسلام می‌گردد. بدین ترتیب تمدن نوین اسلامی از همه ویژگی‌های تمدن الهی در چهارچوب آموزه‌های قرآنی و متکی بر سنت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) برخوردار است.
دانش‌بنیان کردن اقتصاد کشور با اصلاح فرآیند‌ها درست می‌شود
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی:
دهقانی فیروزآبادی گفت: دانش‌بنیان کردن اقتصاد کشور با اصلاح فرآیند‌ها درست می‌شود. اقتصاد یک سیستم پویا و موجود زنده است که خودش همه اتفاقات را رقم می‌زند.
سلسله نشست‌های معرفی اندیشه و آثار رهبر معظم انقلاب
به همت انتشارات انقلاب اسلامی برگزار می شود؛
سلسه نشست های تخصصی ضیاء امین به همت انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با محوریت اندیشه و آثار رهبر معظم انقلاب در سه نوبت برگزار خواهد شد.
حضور انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) با بیش از ۱۲۰ عنوان کتاب از منشورات رهبر معظم انقلاب در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.
پرطرفدارترین