رمز معادله فتح (۱)
رمز معادله فتح روایت حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای از ابعاد مسئله آزادسازی خرمشهر است.
صداقت در کارها
به رسم آیه‌ها؛
در این سخن نگاشت به مرور آیات‌ مورد اشاره در بیانات حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی می پردازیم.
اولین دوره آشنایی با مکتب فقهی امامین انقلاب برگزار می‌شود
به همت موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی؛
اولین دوره آموزشی «آشنایی با مکتب فقهی امام خمینی و رهبر معظم انقلاب» به همت موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
اردوی روایتگری سیره امام راحل برگزار می‌شود
به همت سازمان بسیج رسانه استان قم؛
اردوی روایتگری راه و سیره امام خمینی (ره) ویژه اصحاب رسانه، ۱۴ خردادماه ۱۴۰۲ به همت سازمان بسیج رسانه استان قم برگزار می‌شود.
رعایت تقوا در سخن
به رسم آیه‌ها؛
در این سخن نگاشت به مرور آیات‌ مورد اشاره در بیانات حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی می پردازیم.
تحریف امام به دست خواص آلوده
یادداشت؛
امروزه مستکبران عالم به خوبی دانسته‌اند که اندیشه امام خمینی (ره) می‌تواند جهان را از خواب غفلت بیدار نماید لذا با بهره‌گیری از برخی خواص آلوده در پی تحریف خط امام (ره) هستند.
غوغای پیشرفت جمهوری اسلامی نیاز به جهاد تبیین دارد
حجت الاسلام و المسلمین کیوانی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند: «اگر جریان تحریف شکست بخورد، تحریم حتما شکست می‌خورد.» این مسائل نیاز به جهاد تبیین نخبگان دارد.
خاطره ای از رهبر انقلاب در مورد فقیه صاحب شذوذ
آیت الله شب زنده دار مطرح کرد؛
آیت الله شب زنده دار خاطره ای را از رهبر معظم انقلاب در مورد فقیهی که صاحب شذوذ و نوادر بود را نقل کردند که خواننده را در بهره مندی صحیح از اساتید ملزم می‌کند.
سرمایه معنوی شعر فارسی
به رسم آیه‌ها؛
در این سخن نگاشت به مرور آیات‌ مورد اشاره در بیانات حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای در دیدار شاعران و اساتید زبان فارسی می پردازیم.
پرطرفدارترین