فیلم سینمایی درباره شخصیت حضرت خدیجه در مرحله پیش تولید
در نشست خبری فیلم سینمایی مروارید حجاز مطرح شد؛
تهیه کننده فیلم سینمایی مروارید حجاز گفت: با تأمین امکانات و منابع از سوی خیرین و مؤسسات فرهنگی، یک پروژه قوی بین المللی پیرامون شخصیت حضرت خدیجه(س) تولید خواهیم کرد.
سونامی گیمر با ۴۰ میلیون نوجوان ایرانی!
تلنگری بر هنر هشتم (۲۰)؛
پیش‌بینی شده اکنون بیش از ۴۰ میلیون نوجوان سرگرم بازی‌های آنلاین باشند؛ اتفاقی که باید با تولید محتوای مناسب در فضای مجازی به نحو درستی جهت‌گیری شود.
از دعوت وکلای جمهور از قاضی القضات تا توهم بهاریون
انتخابات و فضای مجازی(۳)؛
۲۲۰ تن از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای خواستار حضور آیت الله رئیسی در انتخابات شدند که احتمالا یکی از گزینه‌های حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشند.
از دعوت جوانان کرمان از جلیلی تا شوخی با رستم دستان
انتخابات و فضای مجازی (۲)؛
جوانان حزب اللهی کرمان طی نامه‌ای با اشاره به اهمیت«عدالت» بر مقوله«پیشرفت» و با تأکید بر اینکه تشخیص داده‌اند آقای جلیلی اصلح است از او برای حضور در انتخابات دعوت کردند.
روایت سردبیر مناهج از راه‌های بسته تولید محتوا
حوزه، محتوا و فضای مجازی (۴)؛
حجت‌الاسلام نصیری گفت: امروز طیف وسیعی از مردم در فضای مجازی هستند و دشمن نیز برای این فضا برنامه دارد، بنابراین ما نیز باید برای اقدامات دشمن برنامه داشته باشیم.
علیرضا افخمی و «احضار» نابازیگران
نابازیگران آنقدر بازی نمی‌کنند که مخاطب تصور می‌کند، ۴ شخصیت اصلی قسمت‌های ابتدایی مردود شده‌های ادابازی در برنامه خندوانه هستند که برای نقش سریال مناسبتی انتخاب شده‌اند.
از اهمیت فرهنگ در انتخابات تا لزوم کار مبنایی
انتخابات و فضای مجازی (۱)؛
سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، با رصد فضای مجازی، تلاش دارد تا پوششی از آنچه که در فضای مجازی و رسانه‌ها نسبت به انتخابات در جریان است را ارائه کند.
حوزه هنوز اندر خم یک کوچه مانده
حوزه، محتوا و فضای مجازی (۳)؛
حجت‌الاسلام دشتی گفت: متأسفانه طلاب ما امروز آموزش‌های لازم را ندیده‌اند و بلد نیستند از فضای مجازی به صورت بهینه استفاده کنند.
لزوم برخورداری از سواد رسانه در تشخیص اخبار جعلی
اخبار جعلی با اهداف مختلف در فضای مجازی منتشر می‌گردد، برخی افراد به‌منظور جلب مخاطب و فالوور بیشتر و عده‌ای برای کسب درآمد دست به این اقدام می‌زنند.
پرطرفدارترین