از زمان سید یزدی، بیمه مورد توجه علما بوده است
حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از نظر فقها از زمان مرحوم سیدیزدی(صاحب عروة) بیمه مورد توجه علما بوده و بیمه‌های زیادی جریان داشته و برخی از انواع آن مورد مناقشه بوده است.
سهل‌ انگاری در شیوع بیماری حرام شرعی است
آيت الله كعبي؛
رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و محیطی جدای از آثار و عوارض آن، مستحب مؤکد و از ارزشهای پسندیده اسلامی است.
تعطیلی بی اثر تهران
فرمانده مقابله با کرونا تهران، با بیان اینکه تعطیلی شهر به عنوان یک استراتژی باید حداقل بین ۱۰ تا ۱۴ روز باشد، گفت: درغیراین صورت تعطیلی در کنترل اپیدمی مؤثر نخواهد بود.
حرف و عمل مردان خدا یکی است
یادداشت:
حرکت هوشمندانه و فداکارانه آیت الله خامنه ای در ۶ تیرماه ۱۴۰۰ نمونه شاخص عمل به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بود و باعث اعتبار یافتن واکسن کوو ایران برکت شد.
آغاز تولید واکسن ایرانی
روز گذشته تولید انبوه واکسن کووایران برکت آغاز شد و به بهانه این اتفاق هم یک بازخوانی از وضعیت واکسیناسیون در دنیا و هم یک تحلیل از این واکسن و پروسه آن خواهیم داشت.
نشست طلیعه نوع جدید حکومت بر جهان با ویروس کرونا
با حضور متخصص پاتولوژی سیدنی استرالیا برگزار می‌شود؛
نشست اول سلسله نشست‌های Corona+X با موضوع «طلیعه نوع جدید حکومت بر جهان» و با حضور رئیس دپارتمان آناتومیکال پاتولوژی بیمارستان Nepean سیدنی استرالیا برگزار می‌شود.
موج چهارم کرونا آمد و یا آورده شد؟
دو روایت مختلف از قرمز شدن کشور؛
موج چهارم کرونا به شدت در حال تاخت و تاز است و هر روز بر تعداد فوتی ها و بستری های کرونایی در کشور افزوده می شود. اما چرا به این جا رسیدیم؟
خبر خوب از روند بهبود جانبازان و والدین شهدا
آنچه در یک سال کرونایی بر جامعه ایثارگری گذشت؛
اگرچه هنوز اقدامات بنیاد شهید، شایسته خانواده ایثارگران نیست، اما خبر خوب این است که با بهبود خدمات، در روزهای پایانی سال ۹۹ تعداد فوتی‌های کرونای ایثارگران کاهش یافت.
درمان بیمارهای کودکان و نوجوانان از منظر طب سنتی و نوین
در یک کتاب علمی بررسی شد؛
کتاب «بیماری‌های کودکان» بیماری‌های اطفال، کودکان و نوجوانان از نظر طب سنتی، اسلامی و مدرن و درمان انواع بیماری‌های را از منظر طب اسلامی سنتی و مدرن بررسی کرده است.
پرطرفدارترین