پیش‌نیازهای موضوع شناسی احکام
نظر وارده؛
بیانات رهبر انقلاب در جمع اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا پیام مهمی را با خود به همراه داشت و آن لزوم درک و اهمیت شناخت دعا است که هر کسی توان ارزیابی و بررسی را ندارد.
سلاح بیولوژیک خطرناک‌تر از بمب اتم است
پروفسور علی کرمی:
متخصص بیوتکنولوژی پزشکی گفت: تهدیدهای بیولوژیک، مشکل اصلی است؛ زیرا تشخیص این نوع تهدید بسیار دشوار می‌باشد و در این نوع تهدید، با موجودات زنده و میکروسکوپی مواجه هستیم.
کرونای همسانی؛ کلوب‌های رسانه‌ای
انسانِ رسانه‌راهبر امروز، مبتلای کرونای اپیدمیک عصر رسانه‌هاست، موضوع رسانه را نمی‌توان به یک امر تقلیل‌یافته تصویر کرد بلکه سهم به سزایی از این اپیدمی عمومی دارند.
مراقب آرامش روحی و روانی جامعه باشیم
نظر وارده؛
حفظ آرامش روحی و روانی افراد بیمار و غیر بیمار ضروری است؛ حال وقتی افراد بیمار، بیش از آنکه بیماری مسری سبب رنجش آن‌ها شود، از تنفر و انزجار مردم رنج می‌کشند.
توصیه های سازمان بهداشت جهانی جهت مراقبت بیماران مشکوک به کرونا
سازمان بهداشت جهانی جهت مراقبت در منزل مبتلایان مشکوک به کروناویروس و اعضای خانواده آن توصیه هایی کرده است.
آغاز به کار پویش «مسجد کانون سلامت» برای مقابله با کرونا
حجت‌الاسلام ارزانی، با اشاره به مواجه کشور با بحرانی که جامعه جهانی را نیز درگیر کرده است، گفت: امروز سنگر بچه‌های مسجد از جبهه فرهنگی به جبهه سلامت تغییر یافته است.
بیانیه فرهنگستان علوم پزشکی پیرامون بیماری کرونا
فرهنگستان علوم پزشكي جمهوري اسلامي ايران با صدور بیانیه‌ای درباره همه‌گيري مربوط به بيماري ناشي از نوع جديد ويروس كرونا هشدار داد.
رقص تجاری آمریکا با کرونا
جهان این روزها در حالی با بحرانی به نام کرونا مواجه است که آمریکا به جای همراهی با جهان به دنبال بهره گیری از این شرایط برای بحران سازی اقتصادی علیه چین است.
کرونا، حمله بیولوژیکی آمریکا
با وجود شواهد و قرائن، می‌توان نتیجه گرفت که ورود کرونا، توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی به منظور ایجاد جنگ روانی و اقتصادی علیه چین و متوقف کردن این کشور صورت گرفته است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین