روانشناسی اقشار در امر تبلیغ برگزار می‌شود
مراسم روانشناسی اقشار در امر تبلیغ با حضور حجت الاسلام انجوی نژاد به همراه پرسش و پاسخ در شهر پرند، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند برگزار می‌شود.
نگاه تک بُعدی به مسجد را باید کنار گذاشت
یادداشت؛
نامگذاری یک روز در سال به نام مسجد باید جامعه اسلامی را به سمت و سویی بکشاند تا با استفاده از ظرفیت مسجد زمینه تمدن نوین اسلامی را فراهم نمایند.
فعالیت فرهنگی در زمینه حجاب بدون جمع‌آوری پوشاک نامتعارف نتیجه ندارد
کارشناس مسائل فرهنگی با انتقاد از وضعیت پوشش در جامعه گفت: وقتی مانتوها جلو باز هستند و آستین‌ها کوتاه شده‌اند، چگونه رسانه می‌تواند با چند مطلب حجاب را گسترش بدهد؟
۱۷مرداد؛ سالروز شهادت شهیر خبرنگار«محمود صارمی» و روز خبرنگار
17 مرداد ماه با خون شهید محمود صارمی شهید عرصه خبر، در تقویم انقلاب اسلامی به ثبت رسیده است و این روز فرصتی برای تجلیل و پاسداشت زحمات عرصه خبر و خبرنگاری است.
تلاش دشمن در رواج بی حجابی، تهدید خانواده به عنوان سلول اصلی جامعه
حجت الاسلام قاسمیان مطرح کرد؛
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به مقابله قرآن با هر اقدامی که خانواده را تهدید کند، تلاش دشمن در رواج بی حجابی را تهدید خانواده به عنوان سلول اصلی جامعه، معرفی کرد.
استاد فرج نژاد با نگاه قرآنی دشمن شناسی را دنبال می کرد + فیلم
حجت الاسلام مهدی میرزایی:
پژوهشگر ادیان و عرفان با اشاره به همراهی خود با استاد فرج نژاد نگاه قرآنی وی در عرصه دشمن شناسی را تحسین کرد و او را یک پژوهشگر علوم انسانی دانست.
باید توانمندی جمهوری اسلامی را باور کنیم + فیلم
رئیس اداره سبک زندگی حوزه علمیه خواهران:
سرکار خانم میرجعفری با بیان اینکه باید توانمندی جمهوری اسلامی ایران را باور کنیم از لزوم تولید اهداف عالی و تحقق آنها با شبکه سازی سخن گفت.
استقبال خوب مردمی از جشنواره «همیشه امیر»
جشنواره «همیشه امیر» در خانه فرهنگ و هنر ملل همراه از ابتدای هفته جاری در حال برگزاری است و مورد استقبال مردم و شهروندان قرار گرفته است.
تهیه الگوی راهبردی حکمرانی حجاب و پوشش در شورای عالی انقلاب فرهنگی
حجت الاسلام هاشمیان خبر داد؛
دبیر شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، وضع موجود مسئلۀ حجاب را ناظر به چهار سطح عملکرد حاکمیت، عرصۀ جهانی (عوامل برون‌زا)، جامعۀ نخبگانی و توده مردم برشمرد.
پرطرفدارترین