پرونده بررسی خدمات اجتماعی طلاب
نقش طلاب در عرصه‌های اجتماعی
یکی از مسائلی که فضای جامعه نسبت به آن آشنایی کمی دارد، فعالیت طلاب در عرصه‌های اجتماعی می‌باشد، این فعالیت‌ها تلاشی برای کم شدن مشکلات مردم و مرهمی بر درد ضعفا است.
جامعه موزائیکی و جدا از هم به نفع سرمایه‌داری
قدرت در معماری پس از انقلاب؛
مهدوی نژاد با توضیح اهمیت معماری در فرهنگ کشور گفت: هر اندازه جامعه موزائیکی‌تر و مجزاتر باشد، به نفع آنهایی می‌شود که خیلی پولدارتر هستند.
اندر حکایات تمجید ترامپ
طنز؛
اختلاف در یک خانواده، به خودشان مربوط است اما وقتی چند جوان دانشجو پرچمی که نماد دولت آمریکا است را لگدمال نمی‌کنند و خوشحالی ترامپ را به همراه دارد، سوال بزرگی می‌ماند.
مام پر درد وطن مادری شیرزن است
دلنوشته یک طلبه
امروز درد ما همان درد قدیمی از دست دادن عزیزانی است که روزگاری کنار هم بودیم، من که بیش از هفت عضو خانواده‌ام را در موشک‌باران صدام در قم از دست دادم، این را می‌فهمم.
با انحصار صنعت خودرو باید مقابله شود
در نشست نقد و بررسی مستند اختاپوس مطرح شد؛
رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق با اشاره به مافیای خودرو گفت: باید از انحصار و امضاهای طلایی رفع حصر کنیم، چرا عده‌ای انحصار دارند و اجازه نمی‌دهند تاصنعت جلو برود؟
تنها حضور سردار سلیمانی سر صحنه یک فیلم
امشب در مرکز همایش غدیر مطرح شد؛
کارگردان فیلم 23 نفر با اشاره به حضور سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم فرمانده این بچه‌ها بود و برای دیدن نیروهای قدیمی‌اش حضور پیدا کرد، او سر صحنه هیچ فیلمی حاضر نشده بود.
واکنش کاربران فضای مجازی به حمله موشکی سپاه
حمله موشکی اخیر سپاه در پاسخ به ترور شهید قاسم سلیمانی در عمق خاک عراق، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت، هر چند در نهایت توئیتر تعداد زیادی حساب کاربری را بست.
خون تو حریف می‌طلبد
در برنامه جهان آرا مطرح شد؛
طالبی گفت:‌ امام خمینی (ره) گفتند اگر برای خدا باشید و به خدا اتکاء کنید و الگوی ذهنی‌تان این باشد که خداوند به شما کمک می‌کند، نیازی به شرق و غرب ندارید.
آینده ایران بعد از شهادت سپهبد سلیمانی
در برنامه زاویه مطرح شد؛
حجت الاسلام پارسانیا گفت: کسانی که وارد برجام شدند، باید از درسی که از برجام گرفته، سخن بگویند؛ نه فضایی القا شود که اگر ما بخواهیم موشک شلیک کنیم جنگ خواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین