انتخابات مجمع عمومی انجمن مطالعات اجتماعی حوزه
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برگزار می‌کند؛
انجمن مطالعات اجتماعی حوزه برای حضور در ششمین دوره مجمع عمومی و انتخابات پنجمین دوره مجمع عمومی از علاقه‌مندان دعوت بعمل آورده است.
بالاترین خدمت اجتماعی عالم دینی از منظر قرآن
خدمات اجتماعی طلاب (6)
قرآن نقش علما را در تراز هدایت‌گر جوامع بشری می‌داند، نقشی که ساخت جامعه بر عهده آن‌هاست.، به همین خاطر علمای ربانی و بزرگان همواره برای اصلاح اجتماعی مورد خطاب هستند.
نقش طلاب در به هم پیوستگی اجتماعی
خدمات اجتماعی طلاب (3)
زمانی که کشور درگیرودار اتفاقات ناگوار قرار می‌گیرد، تفاوت است میان کسی که گلایه می‌کند با آنکه آستین‌ها را بالا می‌زند و حرکتی در جهت آبادانی و ساختن کشور برمی‌دارد.
اهمیت معنویت در گام دوم انقلاب اسلامی
حجت الاسلام مهدوی گفت: شناسایی و معرفی معنویت اصیل از وظایف حوزه است، منابع، اقدامات و روش از طریق حوزه باید گفته شود، چرا که حوزه سرچشمه علمی و الگوی‌سازی معنویت است.
پرونده بررسی خدمات اجتماعی طلاب
نقش طلاب در عرصه‌های اجتماعی
یکی از مسائلی که فضای جامعه نسبت به آن آشنایی کمی دارد، فعالیت طلاب در عرصه‌های اجتماعی می‌باشد، این فعالیت‌ها تلاشی برای کم شدن مشکلات مردم و مرهمی بر درد ضعفا است.
ضربه ما حیثیت آمریکا را زیرسوال برد
یادداشت؛
رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه دیروز تهران فرمودند: بالاتر از ضربه‌ نظامی، ضربه‌ حیثیّتی بود، ضربه‌ به هیبت ابرقدرتیِ آمریکا بود که با چیزی جبران نمی‌شود.
جامعه موزائیکی و جدا از هم به نفع سرمایه‌داری
قدرت در معماری پس از انقلاب؛
مهدوی نژاد با توضیح اهمیت معماری در فرهنگ کشور گفت: هر اندازه جامعه موزائیکی‌تر و مجزاتر باشد، به نفع آنهایی می‌شود که خیلی پولدارتر هستند.
اندر حکایات تمجید ترامپ
طنز؛
اختلاف در یک خانواده، به خودشان مربوط است اما وقتی چند جوان دانشجو پرچمی که نماد دولت آمریکا است را لگدمال نمی‌کنند و خوشحالی ترامپ را به همراه دارد، سوال بزرگی می‌ماند.
مام پر درد وطن مادری شیرزن است
دلنوشته یک طلبه
امروز درد ما همان درد قدیمی از دست دادن عزیزانی است که روزگاری کنار هم بودیم، من که بیش از هفت عضو خانواده‌ام را در موشک‌باران صدام در قم از دست دادم، این را می‌فهمم.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین