نگاهی راهبرد به زندگی حضرت خدیجه
یادداشت:
ایمان خدیجه آنقدر ناب و خالص و بی غل و غش بود که وقتی جبرئیل(ع) بر رسول الله نازل می‏شد‏، می‏فرمود: ای محمد بر خدیجه از جانب پروردگارش سلام برخوان.
سونامی کرونا و بحران انسانیت در نظم حاکم بر جهان
یادداشت؛
پدیده کرونا علی رغم تمامی تهدیداتی که برای جامعه انسانی در یک قرن گذشته به وجود آورده است پوچی و ناکارآمدی نظم حاکم بر جهان را نمایان ساخت.
دریافتی سیاسی از زیارت آل یاسین
به بهانه میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
رابطه امام و امت و یا به تعبیر فارابی رئیس فاضل و مردم،صرفاً یک رابطه خشک حقوقی و از بالا به پایین و دستور دهنده و اطاعت کننده نیست، بلکه یک رابطه عاطفی و عاشقانه است.
تبیین مدل کنش ایرانی اسلامی در مواجهه با کرونا
یادداشت:
رسالت امروز پژوهشگران علوم انسانی، تبیین مدل مردم نهاد جهادی است که توسط مردم و گروه های بسیجی در مبارزه با کرونا بروز و ظهور جدی پیدا کرده است.
احسان به همنوعان در روزهای کرونایی
یادداشت؛
روزهای سخت قرنطینه خوب است به فکر هم باشیم، احسان از جمله مفاهیم ارزشمندی است که در آموزه های دینی، به خصوص قرآن کریم مورد توجه ویژه ای قرارگرفته است.
ضرورت رهاسازی ذهن و روان از اسارت کرونا
یادداشت؛
این روز‌ها تب کرونا ذهن و روان همه ما را تسخیر کرده است، فضای مسموم و سنگین رسانه­ ای، بسترساز اسارت ذهنی و ترس بیش از حد ما از این بیماری شده است.
جهانیان در سایه شیوع کرونا، مراقب تحرکات رژیم صهیونیستی در نوار غزه باشند
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم بیان کرد: در روزهای که مردم جهان برای نابودی کرونا متحد شده اند، رژیم صهیونیستی درپی دستیابی به اهداف شوم خود در فلسطین است.
انتخاب مردم، رفتار نمایندگان و مجلس قوی
یادداشت؛
آرای مردم در این انتخابات، با هوشیاری و هوشمندی بیشتری و با در نظر گرفتن ملاک‌ها و معیارهای مذکور نسبت به ادوار گذشته به صندوق‌ها ریخته شد.
انتخابات؛ انقلابی به دست مردم
انتخابات خود وسیله ای است برای حفظ و رشد انقلاب، که با انتخابِ حزب های گوناگون حیاتی دوباره به انقلاب تزریق می شود.
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین