بهترین تشکر از پدر و مادر و معلم، خوب درس خواندن است
رییس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی با طرح این پرسش که «برای افزایش بهره‌وری در آموزش و پرورش چه اقداماتی باید انجام داد؟»، گفت: هرگونه هزینه کردن برای آموزش و پرورش، سرمایه‌گذاری است.
دادستانی باید از طریق پلیس اینترپل، تخلفات علی کریمی را تعقیب کند
وکیل پایه یک دادگستری گفت: دادستانی باید از طریق پلیس اینترپل، تخلفات علی کریمی را تعقیب کند.
اقدام متناسب از سوی ایران در واکنش به تصمیم دولت اوکراین
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز تأسف از تصمیم دولت اوکراین در کاهش سطح روابط دیپلماتیک با جمهوری اسلامی، از اقدام متناسب ایران در این زمینه خبر داد.
بمب باران مقر تروریست‌های ضدایرانی مستقر در اقلیم شمال عراق
مقر تروریست‌های ضدایرانی مستقر در اقلیم شمال عراق، هدف عملیات آتش‌باری و حملات توپخانه‌ای قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) قرار گرفت.
برنامه‌ احداث ۲ هزار و ۱۰۰ فضای ورزشی درون‌مدرسه‌ای در طرح شهید سلیمانی
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برنامه‌ احداث ۲ هزار و ۱۰۰ فضای ورزشی درون‌مدرسه‌ای در طرح شهید سلیمانی، گفت: امسال بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب درسی اصلاح، ۲۰ تا ۳۰ درصد محتوای کتاب‌های درسی بازنگری و ۳۰ تا ۴۰ درصد محتوای کتاب‌های درسی اصلاح شد.
امروز در کشور مشکلاتی وجود دارد که نمی‌توانیم منکر وجود آن‌ها شویم
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: همه دشمنان انقلاب امروز با همه اختلافات‌شان برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران یکپارچه شده‌اند.
بازار سرمایه بسیار کم عمق شده است
در جریان معاملات روز شنبه، 24 درصد نمادها با رشد قیمت و 76 درصد سهم ها با کاهش قیمت روبرو شدند.
فتنه جاری، انتقام از دستاوردهای راهبردی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی ضمن قدردانی از عدم همراهی مردم با اغتشاش‌گران و لزوم هوشیاری نسبت به تلاش‌های مذبوحانه و رذیلانه دشمن، بر نقش‌آفرینی شخصیت‌ها و گروه‌های مرجع بویژه دانشجویان به عنوان پرچمداران علم و آگاهی در صحنه خنثی‌سازی توطئه‌های روانی تاکید کرد.
چرا پهپاد آموزشی نیروی هوایی ارتش، بهروز نامیده شد؟
پهپاد آموزشی بهروز صبح امروز شنبه دوم مهرماه برای اولین‌ بار در نمایشگاه اقتدار هوایی نیروی هوایی ارتش به نمایش عموم درآمد.
پرطرفدارترین