درباره یک عبارت خوش‌عاقبت: رزمندگان بدون مرز
يادداشت؛
اگر معتقد باشیم انقلابی‌گری، می‌تواند در لحظه لحظه زندگی خود را نشان دهد، پس خواهیم توانست از عبارت «رزمندگان بدون مرز»، نسخه‌های کاربردی فراوانی برای همه نقش‌ها و حالت‌ها استخراج کنیم.
پدافند موردنیاز ما مقابل تشدید عملیات روانی
حتما شما هم اين روزها با اخباري مواجه شده‌ايد که ظاهري مدافعه‌گرانه از ايران دارد؛ اما خيلي زود مشخص شده که آن خبر دروغ بوده است.
چرا فرانسوی‌ها آرام و قرار ندارند؟!
یادداشت؛
هر روز که سپری می‌شود، فرانسوی‌ها سیگنال‌های بیشتری را در تقابل مطلق و آشکار با ملت و نظام ایران مخابره می‌کنند: از فعال‌سازی مکانیسم ماشه تا استفاده از یک نام جعلی برای خلیج همیشه فارس از سوی ماکرون!
مروری بر فعالیت‌های عملیاتی نیروی قدس سپاه؛ از سارایوو تا حلب
نیروی قدس یکی از نیرو‌های چهارگانه سپاه پاسداران است که مسئولیت فعالیت‌های نظامی برون‌مرزی، ارائه کمک‌های آموزشی، مادی و لجستیک به طیف وسیعی از نیرو‌های مقاومت را بر عهده دارد.
آرامگاه «حاج قاسم» میزبان عاشقانی از آن سوی مرز‌ها
اینجا گلزار شهدای کرمان، مأوای دل زائران بی‌قرار و دلتنگی است که تاکنون چنین روز و شب‌هایی به خودش ندیده است؛ صحنه‌هایی که گاهی زبان قاصر است از بیانش، اما صدای تپش همه قلب‌های عاشقش را می‌شنوید.
سودجویی برخی «پزشکان» از زد و بند با برند‌های خاص!
پورسانت‌های میلیونی، سفر‌های خارجی و عضویت در هیأت مدیره شرکت‌های واردکننده دارو، بخشی از درآمدزایی برخی از پزشکان است که با توافقات پشت پرده، سود‌های میلیونی را دور از چشم نهاد‌های نظارتی به جیب می‌زنند.
ماجرای محروم شدن از یارانه معیشتی
پاسخ‌هایی که معترضین به عدم دریافت یارانه معیشتی دریافت کرده اند، باعث گلایه آن‌ها شده است. زیرا برخی از آن‌ها معتقدند که پاسخ‌های داده شده با واقعیت‌های درآمدی که دارند، همخوانی ندارد.
آیا دوباره حاج قاسم سلیمانی ظهور خواهد کرد؟
يادداشت؛
مهدی محمدی در یادداشتی، به ابعاد فکری و شخصیتی سپهبد شهید قاسم سلیمانی پرداخت و از ظهور حاج قاسم سلیمانی‌های دیگر نوشت.
تحریم مانع شکل‌گیری ابرتورم شد
کارشناس اقتصادی:
یک کارشناس اقتصادی گفت: اگر امروز دچار ابرتورم نشدیم، به دلیل تحریم‌ها است که مانع از برخی جریانات پولی در اقتصاد ایران شده است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین