چرا کارت‌های ملی هوشمند صادر شده به دست متقاضیان نمی‌رسد؟
با وجود اینکه سازمان ثبت احوال برای برخی افراد کارت‌های ملی هوشمند صادر کرده است، اما این کارت‌ها به دست متقاضیان نمی‌رسد که علل متعددی دارد.
تجهیز ناوشکن «سبلان» به ۱۲ موشک کروز/ رکورد شناورهای موشک‌انداز شکسته شد
ناوشکن جمهوری اسلامی «سبلان» رکورد تعداد موشک‌های کروز در شناورهای نیروهای مسلح کشورمان را شکست و روی آن ۱۲ موشک کروز ضدکشتی نصب شد.
آدم‌ربایی و شکنجه برای فرار از ازدواج
زن جوان با شکایت از مدیر یک شرکت بازرگانی مدعی شد وی او را ربوده و ۴۸ ساعت شکنجه کرده است.
وقتی خبرنگاران خارجی از جایگاه برابر زنان در ایران شوکه می‌شوند
خبرنگاران کشورهای جهان اسلام از حضورشان در شهر مشهد و نگاه جامعه اسلامی ایران به نقش بانوان گفتند.
تمسخر بایدن توسط ترامپ نشانه زوال اخلاق در مدعیان تمدن است
فیلمی در فضای مجازی مخابره شده است که در آن دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا با تقلید حرکات بایدن زمانی که روی صحنه سردرگم و گیج به‌نظر می‌رسد، به تمسخر او پرداخت و باعث خنده حضار شد.
تبعید پربرکتی که مایه «وحدت» شد
تا قبل از اینکه آقا به ایرانشهر تشریف بیاورند،مردم شیعه و سنی هرکدام برای خودشان زندگی می‌کردند و کاری به کار هم نداشتند. اما محبت‌های آقا،پیشقدم شدن‌شان برای برقراری ارتباط با علمای اهل سنت و کمک‌رسانی بدون تبعیض‌شان به مردمان شیعه و سنی در سیل ایرانشهر.
ماجرای مردی با چمدان پر از اسکناس در کودتای ۲۸ مرداد
کودتای ۲۸ مرداد یکی از نشانه‌های سرسپردگی حکومت پهلوی به غرب بود و زمینه سقوط دولت مصدق و بازگشت محمدرضا پهلوی به قدرت که در آن زمان به خارج از کشور (از رامسر به بغداد) گریخته بود را فراهم کرد.
ماجرای اولین بانوی دریانورد ایرانی
راحله طهماسبی، اولین بانوی دریانورد و کاپیتان ایرانی اهل شهرستان سروستان استان فارس است که با تلاش فراوان و به صورت اتفاقی قدم در مسیر دشوار دریانوردی گذاشت و تاکنون حدود ۱۴ سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت است.
تو که شهیدبشو نیستی، غسل شهادت نکن!
هوا خیلی سرد بود و عمو سلطان با آب سرد، غسل شهادت کرد. با خنده و شوخی به او گفتیم: «تو شهید نمی‌شوی، با آب سرد غسل نکن؛ سرما می‌خوری و نمی‌توانی دفاع کنی.»
پرطرفدارترین