سقف کارت اعتباری مرابحه افزایش یافت
بانک مرکزی اعلام کرد: با هدف تسهیل تأمین مالی خانوارها و کسب و کارهای کوچک و متوسط، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.
حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر؛ ضربه مضاعف به خاورمیانه
کارشناسان می گویند بحران آب و هوایی با توجه به گرایش جهان به سمت انرژی های تجدیدپذیر، ضربه مضاعفی را به خاورمیانه با از دست دادن درآمدهای نفتی اش وارد می کند.
جلسه در بروکسل برای آغاز مذاکرات برجامی نیست
سخنگوی وزارت خارجه در خصوص برخی نقل قول‌ها و برداشت‌ها از سخنان وزیر امورخارجه در جلسه غیرعلنی امروز مجلس مبنی بر آغاز مذاکرات ایران و ۱+۴ از این هفته توضیحاتی ارائه داد.
رمز ارز ملی به صورت آزمایشی راه اندازی می شود
رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که هیچ گونه کمبود ارز نداریم و بازار در آینده هم مثل اکنون در آرامش خواهد بود در مورد موضوع رمزارزها گفت: در آینده رمز ارز ملی را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهیم کرد.
جریان‌سازی مخاطب، سرمایه و پیشران رسانه
امروز دیگر اطلاعات و نیاز‌ها از طریق رسانه‌های مختلف به خانه‌ها و محیط‌های فردی و تلفن‌های شخصی راه یافته و در یک لحظه می‌تواند در اختیار همه مردم یک شهر، کشور و جهان قرار گیرد.
آفات قبیله‌گرایی سیاسی و خانوادگی
رأی پرونده تخلفات ارزی بانک مرکزی صادر شد و با حکم دادگاه، ولی‌ا... سیف، رئیس اسبق بانک مرکزی به تحمل ۱۰ سال، احمد عراقچی به ۸ سال و سالار آقاخانی به ۱۳ سال حبس محکوم شدند.
نشریه آمریکایی:سوخو-۲۷ روسی،یکی از بهترین انواع جنگنده‌های نسل چهارم در جهان
یک نشریه آمریکایی با اشاره به ظرفیت تسلیحاتی و مختصات پروازی هواپیماهای جنگنده سوخو-۲۷ روسی، این هواپیمای جنگی را از بهترین انواع جنگنده‌های نسل چهارم در جهان نامیده است.
جزئیات ایمنی زایی واکسن‌های چینی
عضو کمیته علمی مبارزه با کرونا درباره ایمنی زایی واکسن‌های چینی توضیحاتی را ارائه کرد.
هوش مصنوعی موسیقیدان شد!
پس از پایان کار قطعه تولید‌شده در حضور روزنامه نگاران، موسیقیدانان و بتهوون‌شناسان پخش شد تا آنان بگویند کدام قسمت‌ها اصلی هستند و کدام بازسازی شده‌اند. هیچ کدام از حاضران نتوانست تفاوت را تشخیص دهد.
پرطرفدارترین