معرفی اهداف، فعالیت ها و نحوه همکاری
مدیر اندیشکده حیات حریم جنین تشریح کرد؛
آقای حاجی کاظم در گفت وگو با خبرنگار گروه جمعیت و تعالی خانواده خبرگزاری رسا، به معرفی اندیشکده مردمی حریم حیات جنین پرداخت.
پیگیری سیاست ترویج عفت‌ستیزی و خانواده‌ستیزی هدف اصلی دشمنان در ایران
رئیس فراکسیون جمعیت و خانواده مجلس عنوان کرد؛
محمدبیگی گفت: دشمنان برای ضربه زدن به نهاد خانواده ایرانی یک مرحله جلوتر رفته و به دنبال ترویج حیاستیزی، عفت‌ستیزی و خانواده‌ستیزی است.
لطفا بیش از حد مادر نباشید!
رویای بهترین مادر بودن گاهی هم خیلی خوب پیش نمی‌رود؛ آن‌وقت که تمام عشق و وقت‌تان را صرف فرزندان‌تان می‌کنید و بسیاری از مسئولیت‌های آنها را به عهده می‌گیرید
۷۵ درصد مصوبات
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:
فرشیدی با اشاره به افزایش تعهدات بیمه‌ای برای درمان ناباروری گفت: تاکنون ۷۵ درصد مصوبات قرارگاه جوانی جمعیت وزارت بهداشت عملیاتی شده است.
هدیه ویژه دولت به ۳ خانواده یزدی دارای فرزند چهارقلو
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به لزوم اجرای کامل قانون حمایت از جوانی جمعیت گفت: سه خانواده یزدی دارای فرزند چهارقلو مسکن‌دار می‌شوند.
تصویب ۱۲ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح جوانی جمعیت در مجلس
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛
نظری گفت: مجلس ‌با تصویب قانون تعالی خانواده و جوانی جمعیت ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به این قانون اختصاص داده تا آسیب‌های وارد شده به جمعیت را جبران کند.
رژیم صهیونیستی رکورددار فرزندآوری در جهان
یهود پیشتاز بیشترین نرخ باروری در جهان است و رسانه‌های غربی مردمِ کشورهای خود را به فرزندآوری تشویق می‌کنند؛ اما تشویق فرزندآوری در ایران را ناقض حقوق زنان می‌دانند!
الزامات جامعه خانواده‌محور در نظام آموزشی و اجتماعی دنبال نشده است
عضو اندیشکده خانواده مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت عنوان کرد؛
جوان امروزی برای رفع شبهات ذهنی و اشکالاتی که هر روز توسط دشمن بیان می‌شود، نیاز به تئوری دقیق و تبیین آن دارد که ما سرنخ‌های اصلی این تئوری کلمات مقام معظم رهبری است.
راه‌های زیاد کردن صمیمیت بین مادران و دختران
عدم صمیمیت بین مادر و دختر‌ها عامل مشکلات زیاد در خانواده است.
پرطرفدارترین