برقراری روابط با رژیم اسرائیل، خیانت به امت اسلامی است
دیوان وقف شیعه عراق:
دیوان وقف شیعه عراق اعلام کرد: برگزاری هرگونه کنفرانسی که به معنی برقراری روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی باشد، خیانت به امت اسلامی و جنایتی است که مجازات قانونی دارد.
جایزه ۷ میلیون دلاری آمریکا برای ارائه اطلاعات از فرمانده حزب‌الله لبنان
واشنگتن اعلام کرد که دولت آمریکا جایزه هفت میلیون دلاری را برای ارائه اطلاعات درباره “طلال حمیه” یکی از رهبران امنیتی حزب‌الله لبنان تعیین کرده است.
نقش پررنگ لندن در نا آرامی‌ های لبنان
اسناد افشا شده از وزارت خارجه انگلیس بر نقش پررنگ لندن در ناآرامی‌های لبنان و برنامه‌ریزی برای دور تازه‌ای از آشوب‌آفرینی‌ها در این کشور اشاره دارد.
عزاداری و راهپیمایی «روز حسین» در دانمارک برگزار شد
هزاران تن از شیعیان مقیم پایتخت دانمارک با سر دادن نوحه و سینه‌زنی در روز عاشورای حسینی، عزاداری کردند.
۷۰ درصد مردم یمن در خطر گرسنگی هستند
هشدار بانک جهانی؛
بانک جهانی هشدار داد که حدود ۷۰ درصد از جمعیت ۳۰ میلیونی یمن در کشوری با کمبود شدید مواد غذایی در خطر گرسنگی قرار دارند.
«حزب الله» در دام «جنگ داخلی» نمی‌افتد
دبیرکل حزب الله لبنان:
سیدحسن نصرالله در جریان دیدار با شماری از ذاکران و مداحان حسینی (ع) با اشاره به حوادث اخیر لبنان گفته است که حزب الله در دام جنگ داخلی گرفتار نمی‌شود.
آمریکایی‌ها به هیچ عهد و پیمانی اهمیت نمی دهند
ابو ضیاء الصغیر:
یکی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی گفت: آمریکا به پیمان‌ها و قول‌ها و توافق‌هایی که با عراق داشته، چه امنیتی، چه غیر امنیتی، هیچ اهمیتی نمی دهد.
روحیه ضد استکباری اردوزبانان پاکستانی، فرصتی بزرگ برای گسترش جبهه مقاومت
در نشستی از سلسله نشست‌های ترجمان فتح مطرح شد؛
کارشناسان معتقدند درحالیکه اغلب جمعیت پاکستان سنی مذهب هستند اما به علت روحیه استکبارستیزی و ضد آمریکایی گرایش زیادی به مقاومت دارند.
آمریکا همچنان بر حفظ تحریم‌ها پافشاری می‌کند
پرس‌تی‌وی:
پرس‌تی‌وی به‌نقل از منابع آگاه گزارش داد، علیرغم گذشت ۶ دور از مذاکرات احیای برجام در وین، آمریکا کماکان از پذیرش اجرای تعهدات خود برای بازگشت به برجام امتناع می‌ورزد.
پرطرفدارترین