اندیشمند الجزایری: پیشنهاد ایران منافع یهود را هم تامین می کند
طرح الحاق کرانه باختری (8)؛
دکتر نور الدین ابولحيه در گفت وگو با رسا، بیان کرد: معامله قرن مرحله ای از درگیری های جهان با مستضعفین است که سران عرب با تلاش به عادی سازی سعی به سرانجام رسیدن آن دارند.
شیخ قطان: با پشتوانه امام خامنه ای و حسن نصرالله، معامله قرن محقق نمی شود
طرح الحاق کرانه باختری (5)؛
رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان با بیان اینکه معامله قرن مرده متولد شده است، خاطرنشان کرد: با وجود رهبری امام خامنه ای و سید حسن نصر الله، معامله قرن محقق نمی شود.
عالم سنی: با پشتوانه امام خامنه ای و سیدحسن نصرالله فلسطین آزاد می شود
طرح الحاق کرانه باختری (4)؛
شیخ سعید خالد قاسم، طرح ایران را برای پایان منازعه فلسطین را منطقی و معقول توصیف کرد و اظهار داشت: در نهایت مسجد الاقصی به دست مسلمانان آزاد می شود.
شیخ التریکی: وجود ولی فقیه در راس محور مقاومت به معنی نابودی معامله قرن است
طرح الحاق کرانه باختری (3)؛
مدیر مجلس فرهنگ و تبلیغات اسلامی لندن بیان کرد: طرح رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، برای برگزاری همه پرسی در فلسطین بسیار عادلانه و منصفانه است.
دقاق: با حمایت از امام خامنه ای و جبهه مقاومت، معامله قرن هرگز محقق نمی شود
طرح الحاق کرانه باختری (2)؛
مدیر حوزه علمیه بحرینی‌ها مقیم قم ابراز داشت: معامله قرن مقدمه ای برای دست درازی به مناطق کشور های دیگر مثل کرانه رود اردن و جنوب لبنان است.
استاد دانشگاه لبنان:طرح امام خامنه ای بهترین گزینه برای حل مسأله فلسطین است
طرح الحاق کرانه باختری (1)؛
استاد دانشگاه لبنان، پیشنهاد امام خامنه ای برای پایان مشکلات فلسطین را بهترین گزینه دانست و افزود: اصرار آمریکا در الحاق کرانه باختری، موجب انتفاضه ای بزرگ می شود.
جنگ تموز موجب عزت و کرامت لبنان شد
آیت الله قبلان:
رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان بیان کرد: بی طرفی در منطق حضرت محمد (ص) و حضرت مسیح (ع) یعنی تمایل به حق و دفاع از کشور که با شمشیر تحریم اقتصادی قربانی می شود.
امام خامنه ای و آیت الله سیستانی خار چشم استکبار جهانی است
توهین به مرجعیت شیعه(30)؛
امام جمعه بمبئی گفت: استکبار جهانی از میزان محبوبیت و جایگاه مراجع آگاه هستند به همین علت با توهین و تخریب سعی در کاهش این جایگاه مقدس دارند.
امام‌جمعه موقت بجنورد: اهانت به مرجعیت شیعه خطای راهبردی آل سعود بود
توهین به مرجعیت شیعه(29)؛
حجت‌الاسلام نوری با اشاره به اهانت آل سعود به مرجعیت شیعه، گفت: این خطای راهبردی و احمقانه موجب اتحاد بیشتر مردم و انزجار افزون‌تر مردم از عربستان خواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین