نقد آراء سید کمال حیدری؛ بزرگنمایی یا ضرورت؟
مسیر گمراهی؛
یکی از رسالت‌های علما و بزرگان حوزه علمیه جلوگیری از ترویج افکار انحرافی، روشنگری و مبارزه علمی با افرادی است چند صباحی مانند کف روی آب، خودنمایی و بزرگنمایی می‌کنند.
تقریب مذاهب اسلامی؛ سیره اهل بیت و علمای شیعه
مسیر گمراهی؛
حجت الاسلام والمسلمین اشکوری با بیان اینکه در سیره اهل بیت و علمای شیعه دلیلی بر کفر باطنی اهل سنت وجود ندارد، گفت: همواره علمای شیعه به دنبال تقریب مذاهب اسلامی بودند.
موضع گیری جامعه مدرسین علیه سیدکمال حیدری در جهت تقویت مرجعیت است
مسیر گمراهی؛
استاد حوزه علمیه قم، بیانیه جامعه مدرسین در رد مواضع سید کمال حیدری را گامی در جهت تقویت مرجعیت ارزیابی کرد.
سخنان نسنجیده سبب سوء استفاده دشمن می شود
مسیر گمراهی؛
کارشناس پاسخگویی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با تأکید بر این که اهل سنت در دیدگاه شیعیان، مسلمان هستند، گفت: سخن گفتن از وحدت به معنای مسلمان بودن اهل سنت است.
کوبیدن بر طبل تکفیر اهل سنت؛ خدمت به دین یا دشمنان؟
مسیر گمراهی؛
آیت الله طبسی تأکید کرد در شرایطی که همگان در راستای تحکیم وحدت گام بر می دارند کوبیدن بر طبل تکفیر اهل سنت در راستای خدمت به دین است یا دشمنان؟
پیشینه و عوامل تاریخی تفرقه افکنی بین شیعه و سنی
مسیر گمراهی؛
عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی(ره) گفت: انگلیسی‌ها به اختلافات مذاهب در جهان اسلام دامن می زدند تا اینکه استعمار و اشغالگری خود را در جهان اسلام گسترش دهند.
بدون دلیل محکم، احکام نسخ نمی‌شوند
مسیر گمراهی:
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: برای رد آیه‌ای که جنبه حکمی دارد تا دلیل محکمی برای نسخ آن نداشته باشیم، نمی توانیم آن را تغییر دهیم و آن لازم الاجرا است.
سخنان کمال حیدری زمینه اختلافات درون مذهبی را افزایش خواهد داد
مسیر گمراهی؛
باغستانی سخنان و اعتقادات سید کمال حیدری که اخیرا منتشر شده است را محل تأمل دانست و گفت:سخنان حیدری زمینه های درگیرهای جوامع و اختلافات درون مذهبی را افزایش خواهد داد
نگاهی به آراء فقها در مسئله مرجعیت زن
مسیر گمراهی؛
با اظهارات تامل برانگیز سید کمال حیدری به ویژه در زمینه بانوان بررسی آرا فقهای متاخر و متقدم در مساله مرجعیت زن خالی از لطف نیست.
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین