اوضاع کنونی به نابودی و محو اسرائیل منجر می‌شود
هشدار نویسنده صهیونیست؛
هشدارهای تحلیلگران و نویسندگان صهیونیست نسبت به فروپاشی رژیم غاصب همچنان ادامه دارد؛ به تازگی یائیر بن‌حور نوشته با ادامه اوضاع کنونی، اسرائیل محو و کأن‌لم‌یکن می‌شود.
زیر گنبد آهنین چه خبر است؟!
شامگاه شنبه این هفته نیز شهر‌های اسرائیل شاهد تظاهرات گسترده ضددولتی بود؛ این اعتراضات اکنون وارد نوزدهمین هفته خود شده و گویا حاکی از بحرانی عمیق‌تر است.
ابلاغیه به فرماندهان نظامی مبنی بر تهدیدات احتمالی در
کابوس آمریکایی ها ادامه دارد؛
تهدید ایران به انتقام سخت، نگرانی و هراس مقامات امنیتی و پنتاگون را درپی داشته، تا جایی که برخی مسؤولان و فرماندهان، ابلاغیه وجود تهدید در"خاک آمریکا" دریافت کرده اند.
رقابت کشورهای مدعی حقوق بشر در کشتار و وحشی‌گری
«پاتریشیا گاسمن» پژوهشگر سازمان دیدبان حقوق بشر معتقد است که نظامیان خارجی در کشتار غیرنظامیان افغان با یکدیگر رقابت می‌کردند.
افغان‌ها برای منافع خارجی‌ها کشته می‌شوند
حامد کرزی:
یئیس جمهور سابق افغانستان اظهار داشت که انتخابات آمریکا بر روند صلح این کشور تاثیری نخواهد داشت و افغان‌ها نیز برای اهداف کلان خارجی‌ها در حال کشته شدن هستند.
سازمان بهداشت جهانی اعتراف کند
حدود دو ماه از دهه اول محرم و بیش از ده روز از ایام اربعین گذشت؛ اما پیش‌بینی‌های مراکز بهداشتی از وضعیت کرونا در عراق هرگز به‌درستی محقق نشد.
قاتل واقعی معلم فرانسوی کیست؟
تحلیل؛
نوشته آتی ترجمه‌ مقاله‌ای به قلم "احسان الفقیه" نویسنده و تحلیلگر اردنی روزنامه القدس العربی است.
چه کسانی به ماکرون جرأت دادند در مقابل اسلام بایستد؟
احسان الفقیه نویسنده اردنی؛
نوشته آتی ترجمه‌ مقاله‌ای به قلم نویسنده و تحلیلگر اردنی «احسان الفقیه» می‌باشد که در روزنامه القدس العربی به چاپ رسیده است.
بررسی تحولات جنگ آذربایجان و ارمنستان
در وبینار داغ قره باغ صورت گرفت؛
وبینار بررسی تحوّلات جنگ آذربایجان و ارمنستان و منازعه قره باغ هجدهم مهر ماه با حضور کارشناسان، اساتید و پژوهشگران و طلّاب برگزار شد. 
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین